gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Manikürde yaparım, kariyerde

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Manikür deyip geçmemelisiniz. Çünkü manikür sırasında hastalık kapabilirsiniz. Bu yüzden evinizin sağlıklı ortamında daha sağlıklı ve endişesiz manikür uygulamaları yapabilirsiniz.

Pamuksu dokunuşlara ve düzenli bir manikür için yapabilecekleriniz;
    - Tırnaklarınızda oje varsa öncelikle ojenizi temizleyiniz.
    - Tırnak diplerine el kremi sürün.
    - Bir kap içerisindeki el yakmayan sıcak bir suya yarım limonun suyu ve gliserinli sıvı el sabunu ekleyin. Bu suyun içine ellerinizi koyup 2 – 3 dakika kadar bekleyin.
    - Tırnak diplerindeki eti hafifçe geri iterek sıcak su sonrasında açığa çıkan ölü deriyi ufak makasınız yardımı ile temizleyin.
    - Daha sonra tırnaklarınızı fazla basınç yapmadan dilediğiniz gibi (düz veya oval) şekil vererek törpüleyin.
    - Son olarak tekrar el kremi sürün. Bu aşamada el ve tırnaklarınıza masaj yapın.
    Sonuç olarak mükemmel bakımlı ellere kavuşmuş olacaksınız.

Manikürde yaparım, kariyerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu

Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu

Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu:caked: İyi ki doğdum gördün mü 25 oldum kıllandım, akıllandım bir de bıyık bıraktım cakamı atıyorum (evlende görelim bakalım ne kadar akıllanmışsın):D İyi ki doğdum hovarda bir adam oldum hatunların peşinde aklım hep bu işlerde sınırı zorluyorum:bounce: (Çok zorlama çarpılırsın canım) Kalamam kapalı tribünde o zaman neşesi neresinde koysalar önüme...
  2. Pollyanna Kariyeri

Pollyanna Kariyeri

POLLYANNA, KARİYERİNDE HIZLA YÜKSELİYOR... Yazan: İdil Türkmenoğlu Düşünceleriniz pozitif olsun, çünkü düşünceleriniz sözleriniz olur. Sözleriniz pozitif olsun, çünkü sözleriniz davranışlarınız olur. Davranışlarınız pozitif olsun, çünkü davranışlarınız alışkanlıklarınız olur. Alışkanlıklarınız pozitif olsun, çünkü alışkanlıklarınız değerleriniz olur. Değerleriniz pozitif olsun, çünkü...
  3. Nil Karaibrahimgil - Çocukta Yaparım Kariyerde

Nil Karaibrahimgil - Çocukta Yaparım Kariyerde

nil karaibrahimgil iyiki doğdum video nil karaibrahimgil iyiki doğdum facebook gördün mü 25 oldum video İyi ki doğdum Gördün mü yirmi beş oldum Özgürüm kanatlandım Durmadım ayaklandım Koşup ilerliyorum İyi ki doğdum Ne güzel bir kadın oldum Erkekler hep peşimde Ama aklım işimde Sınırı zorluyorum Kalamam hayatın köşesinde O zaman neşesi neresinde Koysalar önüme bariyerde Çocukta yaparım...
  4. kariyer testi

kariyer testi

Kariyerinizi öğrenmek ister misiniz? İş başvurusu yaptınız ve sizi bi odaya aldılar. Bir odada, 100 kadar tuğla belli bir şekilde dizili bırakılmış. Daha sonra odaya 2 veya 3 aday gönderilip kapı kapatılıyo. Sizi kendi halinizde bırakıp 6 saat sonra odaya girerek durumunuzu analiz edicekler. aşağıdakiLerden hangisini yapıyo oLursunuz? 1-tuğLaları sayıyosanız 2-tuğlaları tekrar...
  5. Manikür yaparken bu hatayı yapmayın!!!

Manikür yaparken bu hatayı yapmayın!!!

Sağlıklı ve bakımlı tırnaklar, şüphesiz ki kadına özgüven duygusu verir Melek'lerim. Eee tırnak bakımı da manikürden geçer değil mi ? :) Peki siz, manikür hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz, manikür yaparken bu hataları da göz önünde bulunduruyor musunuz Melek'ler? - Tırnakların parmaklarından uzun olmasın, yuvarlak değil köşeli şekilde törpület. Bu ojnin rengini de daha iyi gösterir....

Sayfayı Paylaş