gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Manken Didem Erol Diziden Kovuldu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

manken didem erol manken didem e Bizmez arkadaşım bitmez. Ne kaprisleri biter nede tripleri bu mankenlerin :) [​IMG]

'GONCAKARANFİL' ADLI DİZİNİN SETİNDE SÜREKLİ KAPRİS YAPTIĞI SÖYLENEN MANKEN DİDEM EROL, İKİNCİ BÖLÜMDE YOK!..

atv'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden 'GoncaKaranfil'de rol alan oyuncumanken Didem Erol, yönetmeni Atilla Cengiz'i çileden çıkartınca; ilk bölümden sonra diziden kovuldu.

Adını, Hollywood yıldızlarıyla yan yana çektirdiği fotoğraflar sayesinde duyuran Didem Erol'un 'GoncaKaranfil'in setinde; 'Ben bir Hollywood starıyım' diyerek, kaprisleriyle ekibi çileden çıkardığı belirtiliyor.

Dizi başladığı günden bu yana sete sürekli geç gelen Erol'un; kendine ayrı kulis isteyen ve yönetmene her fırsatta 'Ben dünyaca ünlü aktörlerle çalıştım. Bana böyle davranamazsınız' dediği iddia ediliyor.

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Manken Didem Erol Diziden Kovuldu
    haketmış walla..bencee paylaşım için teşekkurler

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekkürler

Ya bu mankenlerde de bir naz bir naz çıt kırıldım oluyorlar :)) Ben şimdiye kadar hiç ağırbaşlı ve olgun bir manken görmedim peki siz gördünüz mü? Hiç sanmıyorum :)

Manken Didem Erol Diziden Kovuldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Didem EROL: Oyunculukta kurallarım yok

Didem EROL: Oyunculukta kurallarım yok

Didem Erol, Fatih Ürek'le öpüşme sahnelerini reddeden ve oyunculukta kuralları olduğunu söyleyen Aysun Kayacı'yı hedef aldı. Bir oyuncu olarak işini yaparken sınır tanımadığını söyleyen Erol, "Rolüm neyi gerektirirse onu yaparım. Öperim de sevişirim de hiç öyle problemlerim yok. EVDE BÖREK AÇSINLAR Ben yurtdışında oyunculuk yapıyorum. Öpüşmem, sevişmem diyenler gitsin yurtdışında...
  2. Sivri dilli manken didem erol tülin şahin'e demediğini bırakmadı.

Sivri dilli manken didem erol tülin şahin'e demediğini bırakmadı.

manken didem erol manken didem e e Oyuncu Didem Erol katıldığı programda Türkiye’nin 2009 tanıtım yüzü olarak seçilen manken Tülin Şahin’le ilgili olarak çarpıcı açıklamalar yaptı. Erol “Tülin Şahin, Türkiye’nin tanıtım yüzü olamaz. O’nu resimlerini Avrupa’da simit yerken, ince belli bardakla çay içerken gören yabancılar ‘Bu kız Cindy Crawford’a ne kadar benziyor. Türklerin galiba...
  3. Esra Erol Kovuldu

Esra Erol Kovuldu

esra erol neden kovuldu Esra Erol kovuldu Ekranların en çok izlenen evlendirme programını sunan Esra Erol neden kovuldu? Ekranların en çok izlenen evlendirme programını sunan Esra Erol neden kovuldu? Iste ayrintilar. Esra Erol kendini geliştirdi Flash TV’nin içinden çıktı çok izlenen kanala geçti ve nasıl denir “televizyon entelijansiyası” tarafından kabul gördü. Programlara çıkıp...
  4. Esra Erol... STAR'DAN KOVULDU!

Esra Erol... STAR'DAN KOVULDU!

esra erol resmi web sitesi esra erol niye kovuldu neden izdivaçtan ayrıldı neden kovuldu star tv den ayrıldı Kendine yazık etmişsin esra erol bu kırizde 130 bin TL çok güzel mebla aza kanaat getiremiyen çoğu hiç bulamazmış :D 130 bin TL'lik maaşının aylık 200 bin TL'ye çıkarılmasını isteyen sunucu Esra Erol kovuldu. Onun yerini ise oyuncu Zuhal Topal aldı. Son iki sezonun flaş...
  5. Didem Erol kimdir

Didem Erol kimdir

hayat bilgisi didem didem erol kimdir hayat bilgisi oyuncuları didem erol kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı ve daha bilmediğiniz herşey bu yazımızda. Güzel ve başarılı oyuncu Didem Erol hakkında merak ettiğiniz ve bilmediğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır Melek'ler. Didem Erol (d. 1 Ekim 1975, Sidney, Avustralya), Türk oyuncudur. Takma adı Dana Flynn'dır. Uzun...

Sayfayı Paylaş