gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Manken diyenlere hakaret

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranların sevilen yüzlerinden olan sunucu Ebru Akel kendisine manken diyenleri bakın nasıl eleştirdi.... 'BANA MANKEN DİYEN SALAKTIR!'
    EBRU AKEL, KENDİSİNE YAPILAN 'ESKİ MANKEN' YAKIŞTIRMASINA ÇOK KIZDI..
    Hayatında hiç mankenlik yapmadığını belirten Akel, 'Mankenlik yaptığımı söyleyen salaktır' dedi. Gönül Yazar da ünlü sunucuya destek çıkıp ekledi: 'Benim bir yıl Kaş'ta oturduğumu söyleyen de salak oğlu salaktır'

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Galiba her iki ablam da o sıra sarhoşdu kaldı ki zil zurna sarhoşlar dı umarım :D:D Zira akıl sağlıkları iyi değil diye çok üzüleceğim de :D:D Yahu bu hakareti edilecek ne var ortada?... Allah aklı fikir versin emii :):)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kendisine manken denilmesine kızıyor ama..

Gectigimiz gün evinin iskelesinde güneşlenirken Hafta Sonu’na yakalanan ünlü sunucu, ikoncanları bile kıskandıracak düzgün fiziği ile yürek hoplattı. Yapımcı sevgilisi Abdullah Oğuz’un işleri dolayısıyla İstanbul’da olmasından dolayı ailesi ile tatil yapan Akel, seksi bikinisi ile güneşlenirken görüntülendi. Zaman zaman babasıyla denize giren Akel’in ailesi ile oldukça mutlu vakit geçirdiği gözlerden kaçmadı. "BANA MANKEN DİYEN SALAKTIR" Kendisine eski manken denilmesine çok senirlenen Ebru Akel, geçtiğimiz günlerde canlı yayında " Ben hiç mankenlik yapmadım. Nedense bana sürekli eski manken diyorlar. Bana manken diyen salaktır" demişti. Kelebek

Manken diyenlere hakaret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mantı

mantı

MANTI Malzemesi:500 gr kıyma, 500 gr un, 1 yumurta, 3-4 diş sarımsak, 3 adet kuru soğan, 500 gr yoğurt, 3 yemek kaşığı tereyağı, 1-2 kaşık salça, karabiber, kırmızı biber, tuz, sumak Yapılışı: Tuz, yumurta ve unu karıştırarak hamuru iyice yoğurun. Oklava ile ince hamur açın. Üst üste dikdörtgen şeklinde katlayıp, minik kareler halinde kesin. Kıymaya rendelenmiş soğanı, kırmızı...
  2. hakaret

hakaret

Kendisine hakaret ediliyorsa güzel söz duyar, kendisi hakaret ediyorsa iyilik yapar.
  3. Mantı

Mantı

Yakın birinin sebep olacağı küçük bir üzüntüye yahut kırgınlığa delalet eder.Rüyada mantı yediğini gören kimse en yakın dostlarından birinin ihanetine uğrayacak ve üzüntü içinde kalacak demektir. Rüyada mantı yediğini görmek sevdiği arkadaşlarından birinin ihanetine uğramak demektir. Rüyada manti pisirdigini ve yedigini gören, evli ise çocuklarindan birisinin hastaligini isiterek üzülür. Bekar...
  4. Manken

Manken

Rüyada manken görmek biraz daha cesaretli olursanız elinizi attığınız her işte başarılı olacağınızı işaret eder. Rüyada manken görmek; kötü bir insanla olan birlikteliğinizin size zarar vereceğine işarettir.
  5. Manda

Manda

Gözüpek, heybetli ve tahammüllü bid'at reisine, hırslı ve saldırgan kimseye, Kadının manda baynuzu gibi boynuzları olduğunu görmesi, eğer ehil ise velayete yahut melik ve yönetici yakınları ile evlenmesine; ehil değilse, velisinin yönetici olmasına, Çifttçinin ziraatte kullandığı manda ihtiyaç ve yoksulluğa delalet eder. (Manda sığır cinsinden olduğundan, ayrıca Bakınız; Sığır.)Başınız...

Sayfayı Paylaş