gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Manken Ece Gürsel Acil Ameliyata Alındı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ece gürsel, manken ece gürsel, ece gürsel haberleri
    Sevgili melekler, manken Ece Gürsel acilen ameliyata alındı. Hastaneye son anda yetiştirilen Gürsel'in yumurtalıklarındaki kist sebebiyle acilen ameliyata alındığı belirtildi. Hastaneye son anda yetiştirilen Gürsel, sağlık durumuyla ilgili son bilgileri Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı...

ece-gürsel.jpg

Manken Ece Gürsel Acil Ameliyata Alındı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manken ece gürsel, uzun bir süredir birlikte olduğu ve evlilik planları yaptığı serka

Manken ece gürsel, uzun bir süredir birlikte olduğu ve evlilik planları yaptığı serka

P { margin: 0px; } Ece Gürsel ile 1.5 yıldır birlikte olduğu ve 20 Ağustos 2009'da nikah masasına oturmanın hayallerini kurduğu nişanlısı Serkan Yavuz'un yolları ayrıldı. Bu ani ayrılığa Serkan Yavuz'un işlerinin bozulması nedeniyle, ünlü çiftin son dönemde çok sık kavga eder hale gelmesinin yol açtığı açıklandı. GERİ DÖNÜŞ YOK! İkilinin yakın çevresi, Gürsel ile Yavuz'un son olarak...
  2. Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

ece gürsel röportaj 'YAKALANDIĞIM O AN TAM BİR KÂBUSTU' PODYUM DÜNYASININ EN BAŞARILI İSİMLERİNDEN ECE GÜRSEL, MÜZİK PİYASASINDA DA ADINDAN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİRECEĞİNE İNANIYOR. Hüsnü Şenlendirici'nin adının duyulmasını ve magazin sayfalarını süslemesini sağlayan ilk isim Ece Gürsel'di. O gecceyi hatırlamak bile istemeyen güzel manken, yaşadıklarını şöyle anlattı: 'O dönem ne olup ne...
  3. Ece Gürsel ve Teoman

Ece Gürsel ve Teoman

bir süre önce hakkında olumlu konuşan Ece şimdi ise Teomanı yerden yere vurdu..... 'O ALKOLİKLE İŞİM OLMAZ!' ECE GÜRSEL, 'ÇOK BEĞENİYORUM' DEDİĞİ TEOMAN HAKKINDA BU KEZ SERT KONUŞTU: 'ONUNLA İŞİM OLMAZ ÇÜNKÜ ALKOLİK VE BENDEN KISA!..' Geçtiğimiz günlerde Teoman'ı beğendiğini söyleyen Ece Gürsel, ünlü şarkıcının 'Belasını arıyor' sözüyle neye uğradığını şaşırmıştı. Bu cümlenin altında...
  4. Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

ece gürsel, yaprak sardı, beceremedi, tokat erbaa kültür festivali, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Festivaller ve tanıtımlar arasında mekik dokuyan ünlü mankenlerden Ece Gürsel katıldığı Tokat Erbaa 18. Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Etkinlikle Festivalinde yaprak sarmaya çalıştı ama beceremedi! Gürsel'e Erbaalı bir ev hanımı sarmayı nasıl yapacağını...
  5. Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü ---------- Arkadaşalr merhaba sizden Ece Gürselin Derinim Şarkısının Sözlerini bekliyorum

Sayfayı Paylaş