gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Mankenler Komik Adam Sever be kardeşim

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kıllı mankenler GÜZELLERDEN ERKEKLERE UYARI! [​IMG]
    ÜNLÜ OYUNCU BERRAK TÜZÜNATAÇ, YILMAZ ERDOĞAN VE OKAN BAYÜLGEN'DEN SONRA MİZAH YAZARI VEDAT ÖZDEMİROĞLU İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI. BU DA KOMİK ADAM SEVEN DİĞER ŞÖHRETLERİ AKLA GETİRDİ. İŞTE ONLARDAN BAZILARI...

Magazin dünyasının güzelleri nasıl erkekleri istiyor?

DENİZ AKKAYA: Yılmaz Erdoğan ve Okan Bayülgen ile aşk yaşayan Akkaya, bir erkeğin esprili olması kadar kendisine sahip çıkması ve yeri geldiğinde ağırlığını da koymasını istediğini belirtiyor. Deniz Akkaya, son sevgilisi Efe Önbilgin'in de son derece espirili bir kişiliği olduğunu söylüyor.

DOĞA RUTKAY: Oyunculuğu kadar sunuculuğu ile de kendisini ispatlayan Doğa Rutkay da kendisini güldüren erkeği tercih ettiğini her fırsatta dile getiriyor. Yaklaşık 3 yıldır Recep İvedik filminin yıldızı Şahan Gökbakar'la beraber olan Rutkay, arada bir kavga edip bozuşsalar da onu çok sevdiğini söylemeden edemiyor.

FATOŞ SEĞMEN: Yalancı Romantik dizisinde rol alan Fatoş Seğmen neşeli bir yapısı bulunduğunu belirterek şunları söylüyor: 'Maço erkekleri sevmem. Beni güldüren, tahsilli, kültür seviyesi yüksek, anlaşabileceğim kafa yapısı olarak esprilerimden anlayabilecek bir insan isterim. Esprili erkek seviyorum. Çok ciddi sevmem, karizmalı bilmem ne onlar çok bana göre değil.'

CANSU DERE: Ünlü mankenin mizacı gereği ağır erkeklerden hoşlandığı kanısı her zaman akıllara gelmiştir. Son olarak 'Sıla' dizisindeki karakteri de bunu doğrular nitelikteydi. Ancak Dere, bazen sert, bazen donuk duruşunun altında espriyi, güldürülmeyi seven birisi olduğunu her zaman söyledi.

Bu sözlerinin gerçeği yansıttığı sevgili tercihleriyle anlaşıldı. Cansu Dere, ünlü komedyenler Okan Bayülgen ve Cem Yılmaz'la beraber oldu. Bayülgen'den olaylı bir şekilde ayrılan güzel manken halen Cem Yılmaz'la gülmeye devam ediyor.

BUGÜN

Mankenler Komik Adam Sever be kardeşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ıssız adamın aşkı mahsunun sevgilisinin kardeşi çıktı

ıssız adamın aşkı mahsunun sevgilisinin kardeşi çıktı

mahsunun sevgilisi 'ISSIZ ADAM'IN SEVGİLİSİ LALE CANGAL, MAHSUN KIRMIZIGÜL'ÜN 3.5 YILLIK SEVGİLİSİ MİNE CANGAL'IN KARDEŞİ... 'Issız Adam' filmindeki rolüyle gündemde olan Cemal Hünal, sevgilisi Lale Cangal ile yılbaşı geccesi ilk kez görüntülenmişti. Posta'nın haberine göre; Lale Cangal, Mahsun Kırmızıgül'ün 3.5 yıldır aşk yaşadığı viyolensel sanatçısı Mine Cangal'ın kardeşi çıktı. Borusan...
  2. Yalın -Ah be kardeşim

Yalın -Ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...
  3. yalın-ah be kardeşim

yalın-ah be kardeşim

Aynaya baktım senden ötesi yok aynayı sev Radyoda sevdiğin şarkı çalmış radyoyu sev Kalbini baktığın kadın başkasınınmış iyimi Git patlat bu kafayı şimdi Git patlat bu kafayı şimdi Bazen herkesten sıkıldığım oluyor Fişi çek git dükkanı kapatasın geliyordur Kavgası tasası savaşı aşkı derdi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Ah be kardeşim başın öne geldi Sonraya...
  4. Hangi dili konuşuyosun be kardeşim

Hangi dili konuşuyosun be kardeşim

Ayy sinir oluyorum yaa insanlar neden türkçe kelimeleri q w gibi harfler koyar ki ismini yazıcak refik yerine refiq diyo en çokta buna kızıyorum ya kardeşim senin adın refiq değil ki refiK bi de ben diceksin ya altı üstü bhen yazıyo nedir bu yeni bi dil mi çıkartıyosun türkçe neyinize yetmiyo :sinirli:
  5. kardeşim beni taklit ediyor

kardeşim beni taklit ediyor

arkadaşlar bıktım artık yeter ya bu kardeşimden çektiğim çile nedir. ne alırsam onu iştiyor, hangi elbisem varsa anneme aldıracağa kadar dil döküyor,hangi siteye üye olursam o siteye üye olmaya çalışıo(burayada gizli giriyorum) mesela simli kalemle bileğime yuvarlak içine yıldız çizdim(pentacle)o da hemen çizdi. artık yiyeceklerini bile bana göre yiyor içiyor. salep sevmiyorum diyo ben salep...

Sayfayı Paylaş