gebe
  1. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mankenlerden sanatçı olurmu

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında CeMRe YoSH tarafından paylaşıldı.

Mankenlerden sanatçı olurmu

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Mankenlerden sanatçı olurmu
    aa tabu olmazmı şekerim burası Türkiye her an herşey olabilir:D:D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    demet akalından olduysa :D

Mankenlerden sanatçı olurmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Görkemli bir açılışla başlayan Londra Moda Haftası'nda, sıfır beden tartışması yine gündeme oturdu. Geçen yıl yapılan ateşli tartışmaların ardından konuyla ilgili soruşturma başlatan İngiltere Moda Konseyi'nin, mankenlerin ağırlığına alt sınır koymanın doğru olmayacağını, bunun yerine yeme bozuklukları konusunda uzman bir hastaneden sağlık raporu istenmesinin düşünüldüğünü açıkladı....
  2. sanatçı avatarları

sanatçı avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mankenlere bak birde boylarına bak =)

Mankenlere bak birde boylarına bak =)

ebru şanlı ebru sanli Kızlar birazdan sizlere sizinde çok yakından tanıdığı bazı mankenlerin boylarını verecem ve öğrendikten sonra eminim sizlerde benim gibi çok şaşıracaksınız.Açıkcası ben bu mankenleri çok daha uzun bişey sanıyordum resmen hayal kırıklığına uğradım diyebilirim bir iki manken harici diğerlerinden bazıları nerdeyse benim boylarımda bende mi manken olsam acaba hahaha :dil:...
  4. Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

mankenlerin güzellik sırları güzellik ipuçları Hepinizin hayran olduğu, onun gibi olmak için can attığı güzeller olabilir melekler. Bu isimlerin başında da ünlü mankenler gelir. Bu mankenleri podyumda son derece güzel ve kusursuz bir şekilde salınarak yürürken görürüz. Ancak herşeyin bir bedeli olduğunu unutmayın. Bu güzelliklerinin devamı için onların da uyguladığı bazı yöntemler var. Bu...
  5. Korkunç Derecede Zayıf Mankenler !

Korkunç Derecede Zayıf Mankenler !

Bu konu korkunç derecede zayıf mankenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, manken deyince akla uzun boylu zayıf ve orantılı vücuda sahip bayanlar geliyor. Ancak bundan birkaç sene önce başlayan 0 beden modası ne yazık ki tüm dünyayı salgın bir hastalık gibi sarmıştı ve mankenler başta olmak üzere, onları örnek alan genç kızlar da 0 beden olmayı marifet saydılar. Pek çoğu bu...

Sayfayı Paylaş