gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mankenliğe geldi üç filmde oynadı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 10 Yıldır Türkiye'de Yaşayan ve Türk Vatandaşı Olan Macar Asıllı Manken Eva Maya, Oyunculukta da İddialı

10 YILDIR TÜRKİYE'DE YAŞAYAN VE TÜRK VATANDAŞI OLAN MACAR ASILLI MANKEN Eva Maya, OYUNCULUKTA DA İDDİALI Birçok dizide rol alan seksi yıldız, üç tane de filmde oynadı. Mustafa Üstündağ'ın başrolünü üstlendiği 'Muro-Lanet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine' adlı filmi vizyona girecek olan Maya, 'Yeşilçam beni sevdi. Sürekli yeni film teklifleri alıyorum' dedi.

Mankenliğe geldi üç filmde oynadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Eğreti Gelin (Film Müziği)

Sezen Aksu - Eğreti Gelin (Film Müziği)

Ödünç geldim, Emanetsin elimde... Yasak döşeklere ömrüm serilir... Ali derim, Dünya döner dilimde... Usul yaklaş çocuk kalbin kırılır.... Çocuk uyur; er uyanır koynumda.... Duyulsun ki ibret olsun aşkımız... Eğretiyim bana yer yok düğününde.. Kırk düğüne bedel günahımız...
  2. Esin Civangil: Mankenlik Yapmam İçin Çok Teklif Geldi, Kabul Etmedim.

Esin Civangil: Mankenlik Yapmam İçin Çok Teklif Geldi, Kabul Etmedim.

esin civangil evlendi esin civangil evleniyor ANAOKULU ÖĞRETMENİYKEN KEŞFEDİLEN VE 'EKMEK TEKNESİ' DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI 'LAN JALE' KARAKTERİYLE TANINAN ESİN CİVANGİL: MANKENLİK YAPMAM İÇİN ÇOK TEKLİF GELDİ, KABUL ETMEDİM. Herkes yapmak istediği iş üzerine yoğunlaşmalı 'Ekmek Teknesi' adlı dizideki 'Lan Jale' tiplemesiyle tanınan Esin Civangil, şu günlerde yer aldığı yeni projelerle...
  3. üç maymunun hikayesi nasıl meydana gelmiştir?

üç maymunun hikayesi nasıl meydana gelmiştir?

3 maymun hikayesi üc maymun hikayesi Biri gözlerini, biri kulaklarını, diğeri de ağzını elleriyle kapamış üç maymun figürü ile her yerde karşılaşıyoruz. 'Üç maymunu oynamak' deyimi kişinin olaylara karışmak istememesi anlamında kullanılıyor. Japon kökenli bu figürdeki maymunların isimleri, Mizaru, Kikazaru ve Iwazaru, Japonca'da sırasıyla (şeytanı) görmemek, işitmemek ve konuşmamak anlamına...
  4. mankenlikten yazarlığa

mankenlikten yazarlığa

sexi manken Nilay Dorse podyumlardan yazarlığı ele aldı bu işi çok sevdiki kalemi elinden bırakmayacak galiba detaylar haberimizde... KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKECEK BİR SÜRE ÖNCE PODYUM DÜNYASININ PERDE ARKASINI ANLATTIĞI BİR KİTAP YAZDIĞINI HATTA KİTABIN İSMİNİ ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ OLARAK BELİRLEDİĞİNİ SÖYLEYEN ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA BAZI ENGELLERLE KARŞILAŞTIĞINI VE BU YÜZDEN...
  5. Paris Hilton İstanbul'a geldi yer yerinden oynadı

Paris Hilton İstanbul'a geldi yer yerinden oynadı

paris hilton türkiye istanbula geldi resimleri haberleri burada arkadaşlar. Her yaptığı olay olan çılgın güzel Paris Hilton kendi adını taşıyan Paris Hilton Ayakkabı Modellerinin tanıtımı için İstanbul'a geldi Melek'lerim. Sizlere daha önce Paris Hilton ayakkabı modellerinin yanı sıra birde Paris Hilton Saatlerini tanıtmıştık. Hilton Otellerinin varisi olmasının yanı sıra birde tekstil...

Sayfayı Paylaş