gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

mankenlikten yazarlığa

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sexi manken Nilay Dorse podyumlardan yazarlığı ele aldı bu işi çok sevdiki kalemi elinden bırakmayacak galiba detaylar haberimizde...

KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKECEK
    BİR SÜRE ÖNCE PODYUM DÜNYASININ PERDE ARKASINI ANLATTIĞI BİR KİTAP YAZDIĞINI HATTA KİTABIN İSMİNİ ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ OLARAK BELİRLEDİĞİNİ SÖYLEYEN ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA BAZI ENGELLERLE KARŞILAŞTIĞINI VE BU YÜZDEN KİTABINI ÇIKARTAMADIĞINI SÖYLEMİŞTİ.

Kitabının son hazırlıkları için durmadan çalıştığını söyleyen Dorsa, fırtına öncesi bir sessizlik yaşadığını belirtti. Ünlü manken 'şu an doğru bir zaman diye düşünüyorum kitabım kısa bir zaman içinde çıkıyor. Bazı arkadaşlar bu kitap’dan korksun bence' dedi. Dorsa şu ara magazinde ve ortalarda çok gözükmemesinin sebebinin kitabı olduğunu söyledi.

mankenlikten yazarlığa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esin Civangil: Mankenlik Yapmam İçin Çok Teklif Geldi, Kabul Etmedim.

Esin Civangil: Mankenlik Yapmam İçin Çok Teklif Geldi, Kabul Etmedim.

esin civangil evlendi esin civangil evleniyor ANAOKULU ÖĞRETMENİYKEN KEŞFEDİLEN VE 'EKMEK TEKNESİ' DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI 'LAN JALE' KARAKTERİYLE TANINAN ESİN CİVANGİL: MANKENLİK YAPMAM İÇİN ÇOK TEKLİF GELDİ, KABUL ETMEDİM. Herkes yapmak istediği iş üzerine yoğunlaşmalı 'Ekmek Teknesi' adlı dizideki 'Lan Jale' tiplemesiyle tanınan Esin Civangil, şu günlerde yer aldığı yeni projelerle...
  2. Mankenliğe geldi üç filmde oynadı

Mankenliğe geldi üç filmde oynadı

10 Yıldır Türkiye'de Yaşayan ve Türk Vatandaşı Olan Macar Asıllı Manken Eva Maya, Oyunculukta da İddialı 10 YILDIR TÜRKİYE'DE YAŞAYAN VE TÜRK VATANDAŞI OLAN MACAR ASILLI MANKEN Eva Maya, OYUNCULUKTA DA İDDİALI Birçok dizide rol alan seksi yıldız, üç tane de filmde oynadı. Mustafa Üstündağ'ın...
  3. Yazarlık hakkında fikirleriniz

Yazarlık hakkında fikirleriniz

Arkadaşlar interetteki sitelerde yazı yazmak ileride bir sıkıntı yaratır mı? Özellikle memur olanlar için ? EDIT BY BEYZA için bana ücretli yazarlık yapar mısın teklifinde bulundular? Bana göre suç olmaması lazım ama tedirgin oluyorum
  4. Modasky - Oyunculuk mu? Mankenlik mi?

Modasky - Oyunculuk mu? Mankenlik mi?

Büyüyünce ne olacaksın soruları çocukken sıkça sorulan sorular arasındaydı. Büyüyenlerden bazıları hayallerini takip etti. Bazıları ise hayatın akışı içinde başka yollar bulup gitti. Çocukluk hayallerini gerçekleştirenlerin yüzdesi oldukça düşük. Çünkü gerçek dünya ile hayaller arasında aşılması zor engeller vardır. Bu engelleri aşmak için pes etmeden yola devam etmek gerekir. Bazen yolun...
  5. Nasıl Manken Olunur?

Nasıl Manken Olunur?

ModaSky bu konuda her şeyi sizler için yapıyor. Oyuncu ve Manken olmak isteyenlerin platformu ModaSky sitesine üye olmak. Profilinizi güzelce doldurmanız ve kendinizle ilgili fotoğrafları veya videoları paylaşmanız size yardımcı olacaktır.

Sayfayı Paylaş