gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Manolya

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Uzun zamandır haber alamadığınız bir yakınızla tekrar buluşacaksınız, bu olay sizi çok sevindirecek demektir. Uzun zamandır haber alamadığınız bir yakınızla tekrar buluşacaksınız, bu olay sizi çok sevindirecek demektir. Rüyada manolya görmek çok iyidir. Manolya saglik, bolluk, bereket ve sevinçle yorumlanir. Rüyasinda manolya koklayan bu nimetlerin hepsine birden kavusur.

Manolya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manolya ÇİÇEĞİ

Manolya ÇİÇEĞİ

manolya ağacı bakımı manolya bakımı ne zaman çiçek açar ne zaman açar ağacı çiçeği galeri Manolya ÇİÇEĞİLimon çiçeği kokusunda iri beyaz çiçekli bir süs ağacıdır. İri parlak yeşil yaprakları vardır. Kuzey Amerika’ nın güneydoğu bölgeleriyle Güney Asya’ da tabi olarak yetişir. Çok makbul bir süs ağacı olduğundan parklarda bahçelerde yetiştirilir. Bir çok çeşitleri vardır. Kışın yapraklarını...
  2. Coşkun Sabah - Manolya

Coşkun Sabah - Manolya

manolyam nota Uzun yıllar bekledim Hakikat oldu rüya Koklamaya kıyamam Benim güzel manolyam Nazlı çiçeğimsin sen Sevdana dayanamam Koklamaya kıyamam Benim güzel manolyam Söz-Müzik: Zeki Müren
  3. Koklamaya Kıyamam Benim Güzel Manolyam...

Koklamaya Kıyamam Benim Güzel Manolyam...

. Unut Beni Can bu kaçıncı gece hasretinle yandığım kaçıncı gece yıldızları yıkadığım,göz yaşlarımla mesafeler yırtıldı hıçkırıklarımla bosnalı kadınlar duydu feryadımı sen,sen duymadın mı can.... ne vardı bu kadar uzak yerlerde açacak benden uzak o iklimlerin benden uzak o şehrin kahrolası o kalabalıkların benim kadar ihtiyacı mı vardı sana benim kadar hasret çekti mi.. kahrolası o şehrin...
  4. Magnolia (Manolya)

Magnolia (Manolya)

manolya psikiyatri merkezi manolya psikiyatri merkezi ankara ankara tıp tıp Yapraklarını döken ya da herdem yeşil boylu veya küçük boylu ağaçlar şeklinde odunsu bitkilerdir. Tomurcuklar kulakçıktan gelişmiş olan tekbir pul ile sarılmıştır. Yapraklar saplı, tam kenarlı, genellikle büyüktür. Sarmal dizilidir. Manolyalarda çiçekler çok büyümüştür. Sürgünlerde terminal olarak teker teker...
  5. Manolya Çiçeği Bakımkı

Manolya Çiçeği Bakımkı

manolya çiçeği manolya türleri cicegi çiçek çiçeği rengi Baharın gelişinin en önemli habercisi manolyalar hakkında merak ettiklerimizi, VSB Peyzaj'ın sahibi Begüm Eryılmaz'dan dinledik. Boğazda baharın geldiğinin en güzel temsilcileridir manolyalar ve elbette erguvanlar. Erguvan kadar yoğun olmasa da çoğumuz Bebek yokuşundaki manolyayla merhaba deriz bahara. Odunsu ve çiçek açan küçük bir...

Sayfayı Paylaş