gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Mansur el sabah show

Konu, 'Alem Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mansur el sabah mansur el sabah rtr şov taklitleri show MANSUR EL SABAH SHOW

İşte sizlere mansunu taktim ediyorum. Harika ötesi, taklit yeteneği 100 seviyesinde bir dj. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Ha birde o gülüşü değiştirsen çok iyi olur mansur biraz sıkmadımı sence :)

BU SHOW,BAŞKA SHOW

Türkiyenin en ALEM radyosunda,

1994 ten beri,

Türkiye Özel Radyoları

1.Programı

Mizah

+

Kara mizah

+

Gündem

+

Magazin

+

Felsefe

+

Canlı mesajlar

+

Canlı sohbetler

+

RTR ler,

=

MANSUR EL SABAH

SHOW

“Siz bana 1 saatinizi verin,,,ben size dünyayı”

Yayın Saatleri :

Pazartesi 16:05 - 17:00

Salı 16:05 - 17:00

Çarşamba 16:05 - 17:00

Perşembe 16:05 - 17:00

Cuma 16:05 - 17:00

Yayın Saatleri :
    Pazartesi 16:05 - 17:00
    Salı 16:05 - 17:00
    Çarşamba 16:05 - 17:00
    Perşembe 16:05 - 17:00
    Cuma 16:05 - 17:00

[email protected]

Mansur el sabah show konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hallaç Mansur

Hallaç Mansur

hallacı mansur aşk nedir Hüseyin Mansur… Bağdat… Mansur bir gün tanıdığı bir hallacın dükkanına uğrar. Mansur bir müddet sohbetten sonra, hallac arkadaşından rica da bulunur, arkadaşı kırmaz dükkanı ona emanet eder nasılsa kısa bir müddet içinde geri dönerim diye ayrılır….. Ayrılır da iş pek rast gitmez, dönmek de dönemez bayağı gecikir. Darlanmasından dolayı biraz sitem ile Mansur’a: -...
  2. Zeynep Mansur, Mankenlerin İşlerini Ellerinden Alacağını Söyledi.

Zeynep Mansur, Mankenlerin İşlerini Ellerinden Alacağını Söyledi.

ZEYNEP MANSUR, MANKENLERİN İŞLERİNİ ELLERİNDEN ALACAĞINI SÖYLEDİ. Bir mayo firmasının Astoria Alışveriş Merkezi'nde düzenlediği tanıtımda bikiniyle objektif karşısına geçen Zeynep Mansur, mankenlerin işlerini ellerinden alacağını söyledi. Mansur, 'Bugüne kadar tersi oluyordu. Modeller, mankenler şarkıcılığa transfer oluyordu. Ben şarkı söylemeyi bırakmam ama modellikte de iddialıyım' dedi....
  3. Emre Altuğ’la evlenen Çağla Şıkel Alişan'la Show tvde sabah şekeri olacak

Emre Altuğ’la evlenen Çağla Şıkel Alişan'la Show tvde sabah şekeri olacak

Geçtiğimiz hafta popçu Emre Altuğ’la evlenen Çağla Şıkel, şarkıcı Alişan’la Show TV’ de sabah programı sunmaya hazırlanıyor Son zamanların en iyi ekran ikilisi olarak tanınan Çağla Şikel ve Alişan, şimdi de sabah programı ile ekranlara gelmeye hazırlanıyorlar. Program için her sabah saat 7'de kalkıp televizyon stüdyosuna gideceğini belirten Çağla Şikel, 'Yeni evliyiz ama eşim Emre, maalesef...
  4. Artık Her Sabah Uyanır Uyanmaz Elim Telefona Gitmiyecek

Artık Her Sabah Uyanır Uyanmaz Elim Telefona Gitmiyecek

Artık her sabah uyanır uyanmaz elim telefona gitmeyecek Senden gelen günaydın canım mesajını okumak için Belki... saat kaç oldu diye bakabilirim o kadar… Artık daha yüzümü bile yıkamadan sesini duymak için Arama tuşuna basmayacağım, yüreğim göğsümden fırlayacak gibi Belki... beş on dakika sonra napıyosun diye ararım kim bilir… Artık evden çıkmadan önce bana en yakıştırdığın gömleği...
  5. Sabah Uyandığınızda Ellerinizi Yumruk Yapabiliyor musunuz?

Sabah Uyandığınızda Ellerinizi Yumruk Yapabiliyor musunuz?

iltihaplı eklem hastalığı, iltihaplı eklem romatizması, omatoid artrit Sevgili melekler, sabah kalkar kalkmaz eğer ellerinizi yumruk yapmakta zorlanıyorsanız, çatal bıçak tutmak size zor geliyor, ellerinizden düşüüyorsanız mutlaka bir doktora başvurmanız gerekiyor. Zira halk arasında iltihaplı eklem romatizması olarak adlandırılan ve dünyada en sık görülen iltihaplı eklem hastalığı olan...

Sayfayı Paylaş