gebe
  1. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8

mantar yüzünden hamile kalamiyorum :(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında hzl_mrt tarafından paylaşıldı.

merhabalar arkadaşlar. ben 4 aydır evliyim ve ilk günden itibaren bebek istediğimiz için hiç korunmadık. fakat bende mantar varmış.bu yüzden hamile kalamıyormuşum. bi çok ilaç kullandim ama geçmedi. bu ay doktorumu değiştirdim ve bana yeni ilaçlar verdi bunları kullan geçer mantarın biseyin kalmaz dedi. ilacları bu ay kullandm ama henüz bitmediler yani kullanmaya devam ediyorum. fakat son 4 5 gündür mide bulantım baş dönmelerim sırt ağrılarım başladı. adetime daha 5 gün var. sizce ufakta olsa hamile kalma ihtimalim varmı ? veya mantarı olan arkadaşlar varmı fikir verebilecek yardımcı olabilecek.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil .Bu yanıltıcı olabilir.Enfeksiyon türüne göre gebe kalmayı engelleyebilir.Mantar dan sadece ilaçlarla kurtulamazsınız.Bir takım önlemler almanız gerekiyor.Vajinal bölgenizi ıslak tutmayın,çamaşırlarınızı temiz tutun ve ütüleyin.Kesinlikle günlük ped kullanmayın kağıt peçete yada hidrofilli bebek bezlerini kullanabilirsiniz.Mantar tedavisinde mutlaka eşinizinde tedaviye alınması gerekir.Genelde çiftler beraber tedaviye alınırki etkili sonuç alınabilsin..

3. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    ilgilendiginiz için çok tesekkür ederim. soylediğiniz tüm noktalara dikkat ediyorum. ama bi sonuç alamiyorum. çok caresiz kaldım psokolojim alt üst. yani 4 ayda bukadar yıprandım :) umarım ilaçlar işe yararda hamile kalabilirim bir dahaki ay. beni sadece bu toparlar :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim..Tedavi + az dikkatle atlatırsınız.Moralinizi bozmayın,sevgiler.

hzl_mrt bunu beğendi.
  5. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım

BEYZA21 bunu beğendi.
mantar yüzünden hamile kalamiyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden hamile kalamiyorum :((((

Neden hamile kalamiyorum :((((

slm arkadaslar ben yeni üye oldum .benim sorum su :ben 11 aylik evliyim ve 2 aydan beri cocuk yapmayi planliyoruz ama denemelerimz cabasiz cikiyor.ben doktor kontrolünden gectim hic bi sorun yok,hersey normal.ama ben neden hamile kalamiyorum .bi bilginiz varsa lütfen yardim edin.Nasil Hamile Olabilirim :((((
  2. Mide Mantarı

Mide Mantarı

mide mantarı mide mantarı nedir, belirtileri tedavisi Aslında meleklerim mantarların yararı yoktur, yani ne öldürür ne güldürür hesabı. Çünkü asalak yaşadığı bireyin, yani geçim kaynağının yok olması işine gelmez. Mantarlar asalak yaşarlar. Daha çok ölmüş bitkiler ve hayvanlar mantarların besin maddelerini oluşturur. Ancak besin maddesi olarak hiç de seçici değillerdir. Bu nedenle toprakta...
  3. Hamileyim yüzümde kahverengi lekeler var bu normalmi?

Hamileyim yüzümde kahverengi lekeler var bu normalmi?

gebelik lekesi nedir,hamilelik lekesi nedir,hamileyken yüzde neden leke olur,gebelikte yüzde neden leke olur,hamilelikte kahverengi lekeler nasıl geçer,gebelikte cilt rengi sorunları hakkında bilgiler Gebelik maskesi yani hamilelik süresinde ciltte meydana gelen pigmentasyon artışı birçok kadında karşılaşılan bir durum olmaktadır. Yüzde meydana gelen bu koyu lekeler genellikle doğum...
  4. Hamileyim yüz üstü uyuyabilirmiyim?

Hamileyim yüz üstü uyuyabilirmiyim?

hamilelikte yüz üstü uyunurmu,hamileler yüz üstü uyurmu,hamilelikte yüz üstü uyumak sakıncalımı,gebelikte yüz üstü uyumak zararlımı,gebelikte uyku pozisyonları hakkında bilgiler Gebeliğin ikinci üç ayında sıkça karşı*laşılan şikayetler nelerdir ? -Mide yanmaları -Bacak krampları -Sırt ağrıları -Ellerde uyuşmalar -Uykusuzluk -Hazımsızlık ve kabızlık şikayetlerinde artma -Cilt...

Sayfayı Paylaş