gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mantarın Faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mantarın faydaları Mantarın yararları

Kızartması, yemeği, salatası derken bolca tükettiğimiz leziz sebzelerden mantarın faydaları ile ilgili bilgileri makalemizde bulabilirsiniz melekler :)

Mantarın Faydaları: İçerdiği Protein değeri sayesinde etin yerini tutar. Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırır. Göze ve vücuda kuvvet verir. Bedensel ve zihinsel gelişimi destekler. Öğrenme yeteneğini arttırır. Yorgunluğu giderir. Bol miktarda demir minerali içeren mantar, kansızlığa iyi gelir. Kandaki kolesterol oranını düşürerek kalp ve damar hastalıları ile kalp krizine karşı koruyucu etki gösterir.

Mantarın Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mantar Salatasi

Mantar Salatasi

Malzemeler 5 Adet orta büyüklükte mantar 1 Adet sivri biber 1 Adet taze soğan (ince doğranmış) 3 Adet kiraz domates (ortadan ikiye ayrılmış) 1 Tatlı kaşığı tanelenmiş mısır 1 Tatlı kaşığı z.yağı 1 Adet limon suyu (ya da bir tatlı kaşığı sirke) 1 Çorba kaşığı kıyılmış maydonoz Tuz Karabiber Yapılışı : Temizlediğiniz mantarları bir su bardağı limonlu su ile orta dirilikte haşlayın Soğuduktan...
  2. Mantarın faydaları

Mantarın faydaları

istiridye mantarı faydaları mantarların insanlara yararları istiridye mantarının faydaları mantarların insanlara yararları Mantar yemeği sevmeyenler bu yazıdan sonra bence kesinlikle yicekler oldukça besin değerleri fazla olan bir sebzemiş meleklerim... Çok mantar yemek faydalı mıdır? Mantarın ülkemizde çok fazla tüketimi olmasa bile, genelde sevilen bir sebzedir. Yemeklik mantarın...
  3. Mide Mantarı

Mide Mantarı

mide mantarı mide mantarı nedir, belirtileri tedavisi Aslında meleklerim mantarların yararı yoktur, yani ne öldürür ne güldürür hesabı. Çünkü asalak yaşadığı bireyin, yani geçim kaynağının yok olması işine gelmez. Mantarlar asalak yaşarlar. Daha çok ölmüş bitkiler ve hayvanlar mantarların besin maddelerini oluşturur. Ancak besin maddesi olarak hiç de seçici değillerdir. Bu nedenle toprakta...
  4. mantarın faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi gelir

mantarın faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi gelir

mantarın faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi gelir bilgi rica ediyorum ?
  5. kızlar ya ölümsüzlük mantarı nasıl yetişiyor faydaları neler

kızlar ya ölümsüzlük mantarı nasıl yetişiyor faydaları neler

Ya kızlar bu çinlimi japon mu nedir yüz yıllardır kullanıyorlarmış bi arkadaşımdan duydum da tam olarak kullanım alanları nedir bilmiyorum. Bu mantarın nelere iyi geldiğiyle birlikte nasıl bulabileceğimiz yazıp bilgi verin bana olur mu

Sayfayı Paylaş