Mantarlı Yumurta ( Kahvaltıda Ne Pişirsem?)

Konu, 'Yumurta Yemekleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

kahvaltı tarifleri kahvaltida mantar kahvaltıda mantar [​IMG]

mantarlı yemekler, mantarlı yemek tarifleri, mantarlı yumurta, mantarlı yemek, mantarlı yemek çeşitleri, mantarlı yemek tarifleri resimli, mantarlı yumurta tarifi, mantarlı yumurta nasıl yapılır

Merhabalar meleklerim bu sabah kahvaltıya ne yapsam diye düşünürken aklıma birden dolaptaki mantarlar ve yumurtalar geldi.:) Acaba bunları bir araya getirsem nasıl olur dedim veeee... Tabi ki harika oldu. Eee bunu da paylaşmamak olmazdı di mi ama.:)

MANTARLI YUMURTA tarifi için Malzemeler :

3 ADET YUMURTA 4-5 ADET MANTAR 2 YEMEK KAŞIĞI TERE YAĞI TUZ ÇOK AZ KARABİBER KIRMIZI PUL BİBER

MANTARLI YUMURTA yemeğinin hazırlanışı:

TERE YAĞINI TAVANIN İÇİNDE ERİTELİM İÇİNE İNCE İNCE DOĞRADIĞIMIZ MANTARLARI KOYALIM VE İYİCE KAVURALIM MANTARLAR PİŞİNCE ; AYRI BİR YERDE ÇIRPTIĞIMIZ YUMURTANIN İÇİNE PUL BİBER,TUZ VE KARABİBERİ EKLEYELİM.TAVANIN İÇİNE EKLEYELİM YUMURTALAR PİŞİNCE OCAĞI KAPATIP SERVİS YAPALIM.

NOT: ARZUYA GÖRE ÜZERİNE KAŞAR PEYNİRİ RENDELEYEBİLİRİZ.

AFİYET OLSUN.

2. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi

çok güzel görünüyor.... eline sağlık.

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

mantar cok severim ama yumurtali denememsitim bi deneyeyim bakalimm .. eline saglik hayalll

Mantarlı Yumurta ( Kahvaltıda Ne Pişirsem?) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem yazın ne pişirsem bugün facebook bu gün menü Annemin ve bizim evimizin birincil günlük derdini huzurlarınıza sunuyorum : Başka evlerde ve ev hanımlarında da oluyordur:) Belki şöyle bir konusunu açıp komik güzel ve tatlı yanlarını paylaşacağım sizinle. Sabah kahvaltılarımız güzel geçer. Bizim evin sultanında yani annemde saat 11 e doğru doğru mırın kırınlar başlar. Ah ben...
  2. İftara Ne Pişirsem

İftarda tam olarak ne pişireyim arkadaşlarım aklım karıştı benim hep böyle oluyor ramazan ayında ne pişireceğim derdi ile bitiyorum. Öğlen başlıyorum yemek yapmaya ancak bitiyor iftara. Şimdi sizlerin tavsiyelerini alabilirmiyim. Misal İftara ne pişirsem başlığı altında 7 gün açsanız da ben de dertten kurtulsam ha olmaz mı ne diyorsunuz. Cemoşun konularını görmüştüm. Titan cemoş halledin...
  3. İftara ne pişirsem ÇARŞAMBA menüsü

iftara ne pişirsem iftara ne pişirsem carşamba iftar menüleri, iftar yemekleri, iftara ne pişirsem, çarşamba günü menüsü, tarifleri hakkında bilgiler evet melekler menülerimize devam ediyoruz işte size çarşamba günü iftar menüsü İftar Menüsü Çarşamba sebzeli mercimek çorbası sodalı börek fırında köfte pilav prenses tatlısı Sebzeli mercimek çorbası MALZEMELER 1 çorba kaşığı...
  4. Kahvaltıda yumurta zayıflatıyormuş!

kahvaltıda yumurta zayıflatıyor mmu yumurta zayıflatır mı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu haberimizde sizi şaşırtacak bilgiler sunuyoruz. Amerikalı uzamnlara göre kahvaltıda yumurta yemek zayıflatıyormuş. Yaza girerken mayo ve bikini modelleri içersinde fit görünmek isteyenler, şimdi gelin haberimizin detaylarına; Sabah Kahvaltıda Yumurta Zayıflama Nedeni ABD’de uzmanlara göre güne...
  5. akşama ne pişirsem

şu kadınların yemek derdi bitmiyor değilmi eminim benim gibi düşünen bir sürü kadın vardır öğleden itibaren sürekli aklımdaki soru akşama ne pişirsem..yemeğimin adını bir koysam bayağı bir yük kalkacak üstümden bazen aklıma hiç yemek ismi bile gelmiyor Benim gibi kararsız kişiler varsa burada birbirimize akşama ne pişirebileceğimiz konusunda öneri ve tavsiyelerde bulunabiliriz

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. en güzel sabah kahvaltısı mantar yemek

,
  2. kahvaltıda ne yapsam

,
  3. kahvaltılık mantar nasıl yapılır

,
  4. kahvaltilik mantar,
  5. kahvaltıda mantarlı yumurta,
  6. kahvaltida yumurta cesitleri,
  7. sabah kahvaltısında mantar nasıl yapılır,