gebe
  1. rüyanaz

rüyanaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mantık Evliliği

Konu, 'Komik Resimler' kısmında rüyanaz tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mantık Evliliği
    haın bunlar ıyı gun eşi degıl baksanıza...zekı gelın:D:D:D:Demegıne saglık

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ben birşey göremedim
    boşandılar mı acep

Mantık Evliliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

mantık evliliği mi aşk evliliği mi mantık evliliğimi aşk Ben şahsen aşk evliliği taraftarıyım her zamn için bu zamana kadar bu düşüncem hiç dğeişmedi değişeceğinide sanmıyorumAşk gibi güzel bi duyguyu yaşamak varken paralı biriyle evlenip yiyip içip güzel yerler görüp gezip yada ne bileyim maddi açından olabilecek herşey olupda içimde huzur olmadıkdan sonra ne yapayım ben parasını pulunu.Aşk...
  2. Manken

Manken

Rüyada manken görmek biraz daha cesaretli olursanız elinizi attığınız her işte başarılı olacağınızı işaret eder. Rüyada manken görmek; kötü bir insanla olan birlikteliğinizin size zarar vereceğine işarettir.
  3. Demet Akalın - Mantık Evliliği

Demet Akalın - Mantık Evliliği

MASKELERDEN SAHTELERDEN BIKTIM ARTIK DOĞRU İNSAN KİMSE GELSİN BULSUN BENİ HAYALLERDEN RÜYALARDAN GEÇTİM ARTIK EKSİĞİYLE FAZLASIYLA SARSIN BENİ KARŞIMA YOLDA ORDA BURDA ÇIKMIYOR Kİ ZATEN GÖZLER HER GEÇENE BAKMIYOR Kİ... OLURSA PADİŞAH TORUNU,SOYLULAR TOHUMU BENİ YORAR MI YORAR YOK ÖYLE SEVMEDEN BİRİNİ Mantık evliliği beni bozar
  4. Güzel manken Hande Subaşı, nişanlısı Can Özgen'le evlilik planlarını anlattı...

Güzel manken Hande Subaşı, nişanlısı Can Özgen'le evlilik planlarını anlattı...

can özgen hande subaşı nişanlısı hande subaşı ve nişanlısı can özgen HANDE SUBAŞI DA EVLENİYOR! Güzel manken Hande Subaşı, nişanlısı Can Özgen'le evlilik planlarını anlattı... Güzel manken Hande Subaşı, nişanlısı Can Özgen'le evlilik planlarını anlattı: Dört yıldır birlikteyiz, 2.5 yıldır da nişanlıyız. Evlilik için bu yılı düşünmedik; ikimize de çok yakın geldi. 2009'da evleniriz diye...
  5. mantık evliliğimi yaptı yoksa

mantık evliliğimi yaptı yoksa

ünlü oyuncularımızdan Hatice Aslan hiç aşkı tatmadığını samimi cümlerle ifade etti..... yapılan röportajda oyuncu aşka dair konuştu...... HATİCE ASLAN'DAN AŞK İTİRAFI! İKİ KEZ EVLENEN OYUNCU, AŞKI HENÜZ TATMADIĞINI SÖYLEDİ... Serra Yılmaz'ın sunduğu yemek programının konuğu olan oyuncu Hatice Aslan, aşk ile ilgili düşüncelerini izleyenlerle paylaştı. 'Benim zaman zaman değişen bir...

Sayfayı Paylaş