gebe
  1. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında melisanur tarafından paylaşıldı.

mantık evliliği mi aşk evliliği mi mantık evliliğimi aşk Ben şahsen aşk evliliği taraftarıyım her zamn için bu zamana kadar bu düşüncem hiç dğeişmedi değişeceğinide sanmıyorumAşk gibi güzel bi duyguyu yaşamak varken paralı biriyle evlenip yiyip içip güzel yerler görüp gezip yada ne bileyim maddi açından olabilecek herşey olupda içimde huzur olmadıkdan sonra ne yapayım ben parasını pulunu.Aşk kadar kutsal sevgi kadar güzel bi hissi yaşaamak varken ben şahsen asla istemem mantık evliliğini:clap2:alkışlarrr

2. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mantık evliliğimi aşk evliliğimi
    Aşkda mantıklı olmalı böylece güzel bir evlilik olur.

3. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok doğru söylemişsin canım aşkta mantık yoktur ama:Dbulabilene helal olsun yani:mosking:

4. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben buldum darısı size:firefire:

5. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    E o zaman helal olsun sana:)

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    su zamanda cogu kisi mantığıda askıda bir arada yasıyor gördüğüm kadarıyla.mantık yapıp paraya asık oluyorlar yaniiii böylelikle kocalarına asık olduklarını zannediyorlarrr :D:D benim dsüncem evlilikte maddi durumun iyi olmasını isteyen kisiler önce kendiler karıyer yapmalı ve kendine esit biriyle beraber olup aynı seviyesindeki kisiyle aile kurmalı.kendinden yüksek birisiyle mantık yaparsa zaten o evlilik uzun sürmez
    düsüncem bunlar icimden gelerek söylüyorum askkkkk evliliği taraftarıyımmm cogu ksi gördüm parasız pulsuz evlenip beraber coksey basaranlar :)
    asık oldugun kisiyle bunu yaparsan dahada anlamlı olmazmı??

Mantık evliliğimi aşk evliliğimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk evliliği mümkün mü?

Aşk evliliği mümkün mü?

Çiftler artık aşk evliliği mi mantık evliliği mi gibi klişelerden uzaklaşıyor ve aşkı evliliğe taşıyabilmenin mücadelesini veriyor!. Aşk ve kadın-erkek ilişkileri üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan Gorman, fiziksel anlamda yan yana olunduğunda gerçekte kimin ne olduğunun kolaylıkla anlaşılabileceğini ifade ederek, "Biriyle yüz yüze görüşmek gerçekte onun kim olduğunu anlayabilmek...
  2. Demet Akalın - Mantık Evliliği

Demet Akalın - Mantık Evliliği

MASKELERDEN SAHTELERDEN BIKTIM ARTIK DOĞRU İNSAN KİMSE GELSİN BULSUN BENİ HAYALLERDEN RÜYALARDAN GEÇTİM ARTIK EKSİĞİYLE FAZLASIYLA SARSIN BENİ KARŞIMA YOLDA ORDA BURDA ÇIKMIYOR Kİ ZATEN GÖZLER HER GEÇENE BAKMIYOR Kİ... OLURSA PADİŞAH TORUNU,SOYLULAR TOHUMU BENİ YORAR MI YORAR YOK ÖYLE SEVMEDEN BİRİNİ Mantık evliliği beni bozar
  3. mantık evliliğimi yaptı yoksa

mantık evliliğimi yaptı yoksa

ünlü oyuncularımızdan Hatice Aslan hiç aşkı tatmadığını samimi cümlerle ifade etti..... yapılan röportajda oyuncu aşka dair konuştu...... HATİCE ASLAN'DAN AŞK İTİRAFI! İKİ KEZ EVLENEN OYUNCU, AŞKI HENÜZ TATMADIĞINI SÖYLEDİ... Serra Yılmaz'ın sunduğu yemek programının konuğu olan oyuncu Hatice Aslan, aşk ile ilgili düşüncelerini izleyenlerle paylaştı. 'Benim zaman zaman değişen bir...
  4. Evliliğe giden aşk bitti!

Evliliğe giden aşk bitti!

Ünlülerin evlilikleride çok uzun sürmüyor malesef bu ikilininkide aynı olacaktı evlenip ayrılcaklarına şimdi ayrılmaları daha iyi olmuş:Dşaka bi yana üzüldüm yakışıyolardı birbirlerine ne diyelim hayırlısı:) ÖZCAN DENİZ'İN ÜNLÜ BİR TELEVİZYON SUNUCUSUYLA MESAJLAŞTIĞINI ÖĞRENEN FAHRİYE EVCEN, EVİ TERKETTİ Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve Fahriye Evcen aşkı, bitti. Uzun süredir birlikte...

Sayfayı Paylaş