gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

mantık evliliğimi yaptı yoksa

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncularımızdan Hatice Aslan hiç aşkı tatmadığını samimi cümlerle ifade etti.....
    yapılan röportajda oyuncu aşka dair konuştu......

HATİCE ASLAN'DAN AŞK İTİRAFI!
    İKİ KEZ EVLENEN OYUNCU, AŞKI HENÜZ TATMADIĞINI SÖYLEDİ...

Serra Yılmaz'ın sunduğu yemek programının konuğu olan oyuncu Hatice Aslan, aşk ile ilgili düşüncelerini izleyenlerle paylaştı.

'Benim zaman zaman değişen bir duygum o. Açıkcası gerçekten aşık olup olmadığımı anlayamıyorum. Beğenirim, çok beğenirim. Beğendiğim insana da beğendiğimi belli ederim' diye konuşan Hatice Aslan, aşkı kelimelerle tarif edemeyeceğini anlattı.

Evliliklerinin ikisinde de eşlerinin çok farklı tipler olduğuna değinen Hatice Aslan, belirli bir tipinin olmadığını söyledi.

Aşk için çok şeyi göze alıp almayacağı sorulan Hatice Aslan, 'Bilmiyorum. Kendimi çok seviyorum bir kere. Öyle bir koruma yanım var. Çok üzüldüğüm bir şeyin üzerine çok gitmem. Kendimle ilgili ruhumu dinlerim. Ona bi sorarım, eğer 'mutluluk' devam ediyorsa içimde 'tamam' derim. Toplumun koyduğu kurallar beni çok ilgilendirmiyor. Kendime göre değerlerim var. Doğrularım var. Kendime sorduğum zaman 'mutluluk' şeyini alıyorsam 'tamam'dır' yanıtını verdi.

Tedirgin edici bir şey olduğu zaman hemen kaçtığını ve kaçacak şeylerinin de çok olduğunu anlatan Hatice Aslan, aşık olup olmadığı konusunda ise şu ifadeleri kullandı:

'Ben herhalde daha henüz aşık olmadım. Çok beğendiğim ve sevdiğim insanlar oldu. Beraber olmak istediğim, yan yana olmak istediğim oldu. Ama gerçek anlamda eğer tarifte söylenen aşklarsa ben öyle bir aşk yaşamadım.'

mantık evliliğimi yaptı yoksa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

mantık evliliği mi aşk evliliği mi mantık evliliğimi aşk Ben şahsen aşk evliliği taraftarıyım her zamn için bu zamana kadar bu düşüncem hiç dğeişmedi değişeceğinide sanmıyorumAşk gibi güzel bi duyguyu yaşamak varken paralı biriyle evlenip yiyip içip güzel yerler görüp gezip yada ne bileyim maddi açından olabilecek herşey olupda içimde huzur olmadıkdan sonra ne yapayım ben parasını pulunu.Aşk...
  2. manda yuva yapmış söğüt dalına

manda yuva yapmış söğüt dalına

manda yuva yapmış söğüt dalına sözleri mada yuva yapmış söğüt dalına manda notaları nota notası "Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına" türküsü incelenerek deşifre edildi. Türkü ilk bakışta anlamsız görünse de ozanın ince zekasıyla hiciv sanatının en güzel örneklerinden biri olduğu anlaşıldı. Peki manda söğüt dalına nasıl yuva yaptı? Türküler eleştirilmek istendiğinde, sözleri anlamsız...
  3. Demet Akalın - Mantık Evliliği

Demet Akalın - Mantık Evliliği

MASKELERDEN SAHTELERDEN BIKTIM ARTIK DOĞRU İNSAN KİMSE GELSİN BULSUN BENİ HAYALLERDEN RÜYALARDAN GEÇTİM ARTIK EKSİĞİYLE FAZLASIYLA SARSIN BENİ KARŞIMA YOLDA ORDA BURDA ÇIKMIYOR Kİ ZATEN GÖZLER HER GEÇENE BAKMIYOR Kİ... OLURSA PADİŞAH TORUNU,SOYLULAR TOHUMU BENİ YORAR MI YORAR YOK ÖYLE SEVMEDEN BİRİNİ Mantık evliliği beni bozar
  4. Kariyer yok evlilik var!

Kariyer yok evlilik var!

SEVGİLİSİ İZZET ÖZİLHAN'IN 'İÇİNDE AŞK OLAN DİZİLERDE OYNAMA' RESTİNE KARŞI ÇIKMAYAN YASEMİN ERGENE, KARİYERİNİ EVLİLİK İÇİN İKİNCİ PLANA ATTI. İşadamı İzzet Özilhan ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen oyuncu Yasemin Ergene, evlilik yolunda ilerleyen ilişkisi için her türlü fedakarlığı göze alıyor. Ergene, müstakbel eşinin 'Dizilerde oynama' uyarısını dinledi ve 'Doktorlar' dizisinden...

Sayfayı Paylaş