gebe
  1. anya34

anya34 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

MANTIKLI SİSTEMLE ACİL PARA İHTİYACINIZI KARŞILAMA PARaNIZ HEMEN TESLİM

Konu, 'Para & Borsa' kısmında anya34 tarafından paylaşıldı.

Edit: CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Haziran 2012
MANTIKLI SİSTEMLE ACİL PARA İHTİYACINIZI KARŞILAMA PARaNIZ HEMEN TESLİM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil tavsiyeye ihtiyacım var :((

acil tavsiyeye ihtiyacım var :((

Merhaba kızlar, eylül ayında düğünüm var ve benim yatak odam için acil önerilere ihtiyacım var.:hasta: sizce bu takım nasıl? 1) Taç Sunny Pike Takımı Mor 2) Dantela Troya Saten Pike Takımı bi de nevresim takımı almam lazım. 2 tane:18: ama karar veremedim. sizce aşağıdakilerden hangisini seçeyim? Nevresim Takımları acil yardım lütfeeeeen :((
  2. acil paraya ihtiyacım var

acil paraya ihtiyacım var

merhabalar ben istenbuldan şenol 4000 tl paraya ıhtıyacım var sicilim bozuk oldugundan bankadan alamıyorum duzenlı bir işim var aylık belırlı bır taksıtle gerı adeyecegım
  3. arkadaşlar acil yardımınzıa ihtiyacım var

arkadaşlar acil yardımınzıa ihtiyacım var

arkadaşlar ben dudulluda oturuyorum ve batı ataşehirde ülker sports arena var oraya otobus varmı varsa hangi otobus yardım lütfenn
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş