gebe
  1. anya34

anya34 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mantıklı sistemle acil para ıhtıyacınızı karsılama paranız hemen teslım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında anya34 tarafından paylaşıldı.

Edit :CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Haziran 2012
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu konu acılmıs ama nedir acaba?

Mantıklı sistemle acil para ıhtıyacınızı karsılama paranız hemen teslım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu güzeller Paraya para demiyorlar

Bu güzeller Paraya para demiyorlar

am verenler Dizi sektörününün güzelleri kaç para kazanıyor? İşte araştırmanın sonuçları BERGÜZAR KOREL: BÖLÜM BAŞI 25 BİN TL Uzun boyu güzellliği ve 150 bin dolarlık ahlaksız teklife "evet" diyerek oğlunun hayatını kurtarmasıyla hayatımıza girdi Şehrazat. Ona hayat veren Bergüzar Korel de kısa sürede ekranların en çok aranan kadın oyuncuları arasındaki yerini aldı. Bölüm başı...
  2. Acil Para lazım  ( önemli mühim acil! )

Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )

acil para acil para lazım çok lazım bulmam bulmam bir ayın içinde toplam 5 bin TL bulmam gerekiyor. bu benim için çok önemli. hayallerim için. ne yapabileceğimi bilmiyorum. önerileriniz nedir? (öneri açısından bu yazabilirim dedim)
  3. acil paraya ihtiyacım var

acil paraya ihtiyacım var

merhabalar ben istenbuldan şenol 4000 tl paraya ıhtıyacım var sicilim bozuk oldugundan bankadan alamıyorum duzenlı bir işim var aylık belırlı bır taksıtle gerı adeyecegım
  4. Eski paralar para eder mi?

Eski paralar para eder mi?

İzmir’de koleksiyoncuların ilgi gösterdiği Atatürk resimli paralar servet ediyor. 1925 yılında basılan ve piyasada kullanılmaya başlanan, üzerinde Atatürk’ün resmi bulunan 500 ile 1000 liralık banknotların fiyatı 10 bin ile 16 bin lira arasında değişiyor. Atatürk’ün silah arkadaşı eski Cumhurbaşkanı ve başbakanlardan İsmet İnönü’nün resmi bulunan ve daha sonraki yıllarda basılan 100 liralar...

Sayfayı Paylaş