gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Mantılı Çorba(çok özel)

Konu, 'Çorbalar' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

mantılı çorbalar mantılı çorba nohut çorbası uluslararası özel çorbalar nohutlu çorba Malzemeler: -Yarım kilo mantı
    -İki bardak nohut (haşlanmış)
    -Bir tatlı kaşığı biber salçası
    -Bir tatlı kaşığı domates salçası
    -Bir çorba kaşığı kuru nane
    -Beş tas su (kaynamış) (tavuk suyu veya normal su) Yapılışı:
    Yağda salça kavrulur. Salça kavrulma hâlindeyken nâne katılarak hafifçe kavrulur. Daha sonra su katılır. Peşinden mantılar ilave edilir. Biraz kaynadıktan sonra nohut eklenir. Mantılar piştikten sonra ateşten indirilir. Arzuya göre sarımsaklı yoğurt, karabiber, kırmızı biber katılabilir.

2. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mantılı Çorba(çok özel)
    emeğine sağlık canım ellerine sağlık

3. sondamla

sondamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:thanks:Teşekkürler:thanks:

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

emeğine sağlık

Mantılı Çorba(çok özel) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çorba

Çorba

rüyada sütlü çorba içmek rüyada pirinç çorbası görmek pişirmek Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine...
  2. özel çok özel nickler

özel çok özel nickler

özel nickler kişiye özel nickler çok ozel kişiye sözler Ya gözlerin aklımda yada adın aklımda ya hayalin karşımda yada sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum yada özlüyorum ya özlemek çok güzel yada özlenen çok özel.... Beklentilerimden vazgeçebilirim.Dilek başka şey,beklemek başka şeydir.Birincisi umut verir,öteki ancak acı verebilir.Sevgi,beklentilerden arınmıştır. Ben sensiz geçen...
  3. Çok Özel Bayanlara Çok Özel Çorap

Çok Özel Bayanlara Çok Özel Çorap

RENK: SİYAH BEDEN: STANDART (S - M - L) 1 ÇORAP DEYİP GEÇMEYİN, BU ÇORAP ÇOK FARKLI İNANILIR GİBİ DEĞİL! BUNU GİYİP DE KENDİNİZİ FARKLI HİSSETMEMENİZ MÜMKÜN DEĞİL! ARKASI KORSAJLI BİR SÜRÜ AGRAFLA ARKADA BAĞLANTISI VAR ÇOK ÖZEL BAYANLARA ÇOK ÖZEL 1 ÇORAP!!!
  4. Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Nasıl Yapılır Un Tarhanası Tarifi Resimli Oruçluyken canınız tarhana çorbası mı istedi, ne yalan söyliyim benim de dün canım çok tarhana çorbası çekti, anneme iftar sofrası için tarhana yapmasını söyledim yaptıda sağolsun:) Benim gibi tarhana çorbası isteyen tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ben de bu sayfamızda ev yapımı un tarhana çorbası tarifi vermek...
  5. İstanbul Esenler'de Ramazan'a Özel Çorba Çeşmeleri!

İstanbul Esenler'de Ramazan'a Özel Çorba Çeşmeleri!

esenler iftar çeşmesi esenler belediyesi çorba çeşmesi esenler çorba çeşmesi Sevgili melekler, Esenler Belediyesi’nin, Esenler’e yolu düşenler ve sabah erken saatlerde işe giden vatandaşlar için hizmete koyduğu çorba çeşmelerinin üçüncüsü Menderes Mahallesinde hizmete girdi. Ramazan ayı içerisinde Esenler’deki üç çorba çeşmesinden de iftar vaktinde çorba akacak. Her akşam 3 bin vatandaş...

Sayfayı Paylaş