gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Manukyan’ın gelini haberleri naz elmas’a isyan ettirdi!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Oyuncu Naz Elmas, genelev patroniçesi Manukyan’ın torunu Mark Çilingir ile birlikte olduğu yolunda çıkan haberlere ateş püskürdü. Elmas, sevgilisinin adının Ali Topçuoğlu olduğunu ve iletişim sektöründe çalıştığını belirterek ciddi bir ilişki yaşadığını vurguladı.

Manukyan’ın gelini haberleri naz elmas’a isyan ettirdi!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi

Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi

Bugün yardan haber geldi Bir bir yandan bir bir yandan Eğildim bir buse aldım Bir bir yandan bir bir yandan Güzel olanı severler Yanağından gül dererler Kulakta mengüş küpeler Bir bir yandan bir bir yandan Baş koydum yarin dizine Uykular girmez gözüme Ağ ellerin sür yüzüme Bir bir yandan bir bir yandan Şekerden şerbet ezerler İnce tülbentten süzerler Dört yanım almış güzeller Bir bir yandan...
  2. Elazığdan şehit haberi geldi

Elazığdan şehit haberi geldi

Şehit haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Bugün akşam saatlerinde Elazığ'dan acı bir haber daha geldi. Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde teröristlerce göreve giden jandarma timine açılan taciz ateşinden bir er şehit oldu. Çan bölgesi Pilavtepe mevkisindeki olay üzerine bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı bildirildi. internethaber
  3. çıkan haberlere isyan etti

çıkan haberlere isyan etti

ÖZEL HAYATIYLA SIK SIK GÜNDEME GELMEKTEN KAÇAMAYAN OYUNCU HANDE ATAİZİ, BU DURUMA ALIŞMASINA RAĞMEN BAZI HABERLERİN İMAJINI ZEDELEDİĞİNİ SÖYLEYEREK 'KENDİ İSMİME YABANCILAŞIYORUM' DEDİ. Ünlü oyuncu Hande Ataizi, medyada kendisi hakkında çıkan haberler yüzünden kendi ismine bile yabancılaştığını söyledi. Ataizi, 'Bazen kendime de yabancılaşıyorum. Abuk sabuk yalan... Bu nişan mesela...
  4. Diyarbakırdan Şehit Haberi Geldi

Diyarbakırdan Şehit Haberi Geldi

Diyarbakır Lice ilçesi Kayacık Jandarma karakoluna sızmaya çalışan teröristlerle asker arasında çatışma çıktı. Kara haber tez geldi. Diyarbakır'ın Lice ilçesinde çıkan çatışmada 4 teröris ölü ele geçirildi. Çatışmada 2 er şehit oldu, 4 er yaralandı. Kayacık köyü kırsal kesiminde akşam saatlerinde, bir grup teröristle sıcak temas sağlandı. ''Teslim Ol'' çağrılarına teröristlerin ateşle...

Sayfayı Paylaş