gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Manzara Ayrılığa sıfır!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

manzara ayrılığa sıfır öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı gidişini öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı fırından yeni çıkan bekleyişler satın aldım
    . .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

[FONT=arial black,avant garde]Gidişini öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı.[/FONT]
    [FONT=arial black,avant garde]Fırından yeni çıkan bekleyişler satın aldım.[/FONT]
    [FONT=arial black,avant garde]Kırmızı mavi ekoseli yalnızlığımı serdim masaya. [/FONT]
    [FONT=arial black,avant garde]Manzaraysa ayrılığa sıfır! [/FONT]
    [FONT=arial black,avant garde]İşte herşey hazır...[/FONT]
    [FONT=arial black,avant garde]Acılarımla iki lafın belini kırdık. Yokluğunda bir kuş sütü eksik..[/FONT]
    [FONT=arial black,avant garde]Yalnızlığım ve ben...seni çok bekledik...[/FONT]

alintidir

Manzara Ayrılığa sıfır! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  2. sıfır dediğimde!!!

sıfır dediğimde!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Manzara

Manzara

Rüyada manzara görmek başarılı ve saygı sahibi olacağınız anlamında dır. Güzel manzaralı bir yerde durmak, başarılı ve itibar sahibi olacağınız anlamına gelir. Sıkıcı, tatsız olayların geride kalacağını ve huzurlu günlerin yaklaştığına işarettir. Manzara ne kadar güzel ise kişinin umutları gerçekleşecek ve mutluluğa erişecek demektir.Rüyada görülen manzara, hastaliga isarettir. Bazi tabirciler...
  4. sıfır beden kadınlar yataktada sıfırmış

sıfır beden kadınlar yataktada sıfırmış

sıfır beden kadınlar 0 beden o zayıflayan kadınlar Hızla zayıflayan kadınların, cinsellik hormonu olan östrojen seviyesi düşüyor, dolayısıyla, libidoları ve doğurganlık istekleri de azalıyor. İngiliz cinse lhayat uzmanı Dr. Sarah Brewer, 0 beden olmak için çabalayan kadınların uyguladıkları diyet programları nedeniyle cinsel isteklerinin düştüğünü söyledi. Hızla zayıflayan...
  5. Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

ayrılık Ayyrılık ayyrılık amaann Her bir dertten ala yaman ayrılık.... Ayrılık zor Çekilir dert değil sevgilim.... Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim...

Sayfayı Paylaş