gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

maraton

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

maraton kaç km dir

maraton konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Monotonluk Maratonu

Sagopa Kajmer - Monotonluk Maratonu

Kolera Verse: Benimle kal! Hevesim kursağımda takılı kaldı Gözlerim telaş timsali her ölende ağladı Pervasız tenin gözümü aldı komada martı Lodos mağduru melteminde ayıldı ve Yalnız uyandı. Suskunluğum minnetimdi Yokluğun varlığı kanattı kendimi limana Bağladım uçarı aklım halattı kararlarım ve kesin seçimin bütünü eşittir hayattı bacaklarım kırıldı adın koluma kanattı (Kanat) Burun buruna...
  2. Kolera - Monotunluk Maratonu

Kolera - Monotunluk Maratonu

(Sagopa Kajmer & Kolera) Nakarat: Bırak, yine başa döndü bu dünya Yine sona sardı aynı kaset, bıktım!... Bu monotonluk maratonu. Onu tanı!... İçine düşünce koştur!!! Sago Verse: Derin bir denizin dibine çökmüş, bir hazine aşk denen Gafilen bir av olur aniden. Bir kalp,ve diğeri hükmeden. Benden uzakta olsun derdim körpecik çocukken. Gücümü toplamam gerekti aldanışımı yaşarken...
  3. LYS Maratonu Başladı

LYS Maratonu Başladı

LYS, lys sınavı, sınav maratonu, lys sınav tarihleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Bildiğiniz gibi zorlu bir süreç olan LYS maratonu başlamış bulunuyor melekler. Zorlu bir süreç olmakla birlikte bir çok öğrencinin ter dökeceği bir sınav gerçekleşecek. Bizler ise başarılar dilemekten başka yardımda bulunamıyoruz maalesef ki. Üniversiteye girişte ikinci aşama sınavı olan...

Sayfayı Paylaş