gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mardin Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mardin seyahat mardin seyahat firmaları Firma: Mardin Seyahat Firma Gerçek Adı: Cem. Trans Mardin Sey.
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Cemal Yıldız
    Genel Müdür: Müslüm Ay
    Merkez Adresi: Merkez Hast. Cad. Şimşek İş Han. Kat:1 No:2 Mersin
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (482) 415 15 83
    Tel 2: (212) 658 02 02
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Mustafa Güleker
    Peron No: 167
    Tel 1: (212) 658 02 02
    Tel 2: (212) 658 02 03

kaynak:frmpaylas

Mardin Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  2. Mardin

Mardin

Mardin Atatürk, Mardin için Paşa olduğum diyar sözünü sürekli kullanmıştır. Atatürkün hayatında önemli bir dönüm noktası vardır. General olduğunun müjdesini Mardinde alan büyük komutan bu olayı bir çok yerde ve zamanda dile getirmiştir. Mardinliler bir gece önce aralarında Albay olarak gördükleri Mustafa Kemal 'ni ertesi gün pırıl pırıl General apoletleriyle Mustafa Kemal Paşa olarak...
  3. mardin

mardin

kızıltepe dunaysır düğün salonu dunaysır düğün salonu Mardin, tarihi ve kültür yapısı ile Unesco’nun “Dünya Mirası Kenti Listesine” girmeye adaydır. Mardin’de kültür, çağlar boyu yerleşik olan uygarlığın izlerini taşır. Mardin ili önemli tarihsel ve kültürel mimari zenginliklere sahiptir Dünü bugün, dünden getirdiklerini gönlünden; geçmişten geleceğe sunan, tarihi tarihle özümsetmek, yaşayıp...
  4. Mardin...

Mardin...

Sema Öğünlü İstanbul’un orta yerinde oturmuşum, Mardin diye diye. Gözlerim yarı kapalı, yarı açık. Kapalı olduğunda Mardin gülümsüyor bana bana, açık olduğunda yaram kanıyor. Kapalı olduğunda Artin geliyor aklıma ilk. Bir kardeşini ‘terör’ olaylarına kaptırdıktan sonra ailecek Türkiye’yi terk eden, yıllarla İsveç’te yalnızlık sürgününde çile dolduran ve nihayet artık huzur geri geldi...
  5. Mardin

Mardin

Mardin'de Ne yenir Ne alınır NE YENİR? Mardin’in çok özel yöresel yemekleri mevcuttur. Özellikle kıbbe, çiğ köfte, keşkek, zerde, cevizli sucuk, helva çeşitleri, cevizli tatlılar yenebilir NE ALINIR? Mardin’in meşhur telkari gümüş işlemesi alınabilir. YAPMADAN DÖNME Mardin Müzesi, Deyrulzaferan Manastırı ile Kasımpaşa Medresesi görmeden, Badem şekeri, leblebi, ceviz sucuğu tatmadan,...

Sayfayı Paylaş