gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Margurit Takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Margurit Takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Siyah takılar

Siyah takılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Müzikal Takılar

Müzikal Takılar

Melişlerim bence hoş takılar beğendim ..:)umarım sizde beğenirsiniz..:)
  4. İnci takılar

İnci takılar

İnci takılar benim gözümde her zaman çok zarif ve şık olmuştur.benimde özel günlerde takabileceğim bir takım incili setlerim takılarımın arasında yer alır.Özellikle inci ve taşlardan oluşan bir takı setim var ki onu her zaman için severek ve beğenerek kullanmışımdır kolye kısmı tasma şeklinde ve çok zarif duruyor.Sizlerle seçmiş olduğum inci takı modellerinden oluşan modelleri paylaşmak...

Sayfayı Paylaş