gebe
  1. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43

Mariee nin elmalı havuçlu pasta tarifi

Konu, 'Çöplük' kısmında Ayse.Feyza tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mariee

mariee Forum Okuru

ich heute den Kuchen gemacht[​IMG]
    Yani Türkçesi bugün Pasta Yaptım
    Sizlere resımlı anlatıyorum..
    Umarım beğenirsiniz

Malzemeler

Pastanın Keki için

2 yumurta
    1 su bardg şeker
    1 su bargd svı yağ
    1 su bardağı süt
    bır yemek kasıgı yoğurt
    kabartma tozu ve vanılın
    bır adet havuç
    bır adet elma

önce yumurta ve şekerı çırpın ıyıce ama beyazlayana kadar
    sıvı yag süt yoğurdu ekleyın çırpmaya dlevam edın
    bır kaseye 1,5 su bardağı una kabartma tozu ve vanılın ekleyın ve elekten gecırın karıştırarak

kek malzemelerine ekleyın eledıgınız unu
    175 derece önceden ısıtılmıs fırınna sürün
    (ben teflona yapışmaması ıcın margarınle yağlayıp un serpiyorum)

KEKIN PİŞMİŞ HALI

CABUK SOGUMASI ICIN PENCEREDE BI SURE BEKLETIYORUZ

ŞİMDİ KEKİ YANDAN KESİYORUZ DIKKATLICE

VE IKIYE AYIRIYORUZ (BEN IKI YASSI TABAGI KULLANARAK IKIYE AYIRDIM DAGILMASIN DIYE )

KREM ŞANTI HAZIRLIYORUZ( 1 PK KREM ŞANTIYE BIR SU BGD SOGUK SÜT E CIRPIN)

VE KREM ŞANTIYI YEDIGINEDİRİN IYICE USTE

CUKULATAYI RENDELEYIN

KREM SANTININ UZERINE SERPİN

[​IMG][​IMG]

KOLAYCA BULABILECEGINIZ CICEKLI DESENLI ŞEKERLERLE SUSLEMEYE BASLIYORUZ

VE İŞTE SON HALI

AFİYET OLSUN

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2013
    Ayse.Feyza, Asena_Sule ve MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ama ama ama bu olmazki tamda akşam vakti acaip acıkmış kan şekerim düşmüşken yapılırmı bu bana hahaha tizzz bu pastayı bana kargolaaa mutlaka tadına bakmam lazım :D:D Şaka bir yana eminim ki tadı harika olmuştur görsel olarak zaten diyecek söz bulamadım ellerine sağlık böyle marifetli meleklerimiz oldukça sırtımız yere gelmez:D:D

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ohhhhhhhh maşallah mariaa döktürmüşsün valla becerikli hatunsun hahaha bende isterim bak pastadan :)

5. mariee

mariee Forum Okuru

öyle demeyın nolur yakın olsak seve seve sızede yaparım
    ama cok kolay anlattım bak 20 dakıkanızı alır yapın cok uzel ben uydurdum tarıfı hıc bıyerden almadım

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Al buyur bu saatte en son görmek istediğim şey :D:D Acıktııııııııııııım :D:D

7. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    anammmm neler olmuş burada böyle yavvsss:D:Dne güzel mariee tadıan bakmaz isteriz bizbilmeyizzz:hıh:ellerine sağlık çok ama çok güzel gözüküyo canım devamını bekleriz :D:D

8. mariee

mariee Forum Okuru

Keşke Türkiye de olsaydimda yeseydik hepberaber ....

Ayse.Feyza bunu beğendi.
  9. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    Hangi birimizi toplayacaktın mariee hahaha kimisi güneyde kimisi kuzeyde doğuda batıda falan işte hahaha

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Düşünmen bile yeter desemde o kek benim olmalıııı hahahaha

11. mariee

mariee Forum Okuru

wallahı sızlerın gösterdıgınız ilginin azıcığını dun benım öküzcanlar göstermedi bu Pastaya

yazık bana yahu o kadar emek verdım..

Noldu begenmedınız mı ? dıye sordum
    Primaaa (olağanüstü) dedıler nıye böyle oldu bende anlamadım gece uyurken eşime dedım bı daha pasta yapmıycam
    eşimde getır bı dilim yiyeyim ben dedı hadı be ordan aklı sıra gönlümü alıcak
    ben yedım çoook lezzetlıydı kızlar..
    bugun Eşimin Annesıne göturucem bı dilim bakalım o ne dıycek Rahmetlı kayınpederım Eskıden (backerei) yanı Fırıncıymış ekmek yaparmış e halıylen Kaynanam anlar sanırım hamur işinden..
    Bi bakalım bugün işin doğrusunu öğrenıcez uzmanından

Ayse.Feyza bunu beğendi.
  12. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    Eee hani gelsen de 2 tarif daha eklesen çok güzel gözüküyo ama mariemmm çok klio yapıyo ya haid gel ekle 2 resim daha hiç olmassa gözümüz gönlümüz açılırr:uhu::18:

Mariee nin elmalı havuçlu pasta tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elmalı Pasta

Elmalı Pasta

yumuşak elmalı pasta elmalı pasta videolu tarifi video tarifi videolu Malzemeler 800 gr un 3 adet elma 1 paket margarin 1 su bardağı pudra şekeri 1 adet yumurta 1 su bardağı yoğurt 1 tatlı kaşığı tarçın 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 1 avuç dövülmüş ceviz Hazırlanışı Harcı için;elmaları soyup rendeleyin.1 çay bardağı şekeri ekleyerek kısık ateşte pişirin.Soğuyunca dövülmüş ceviz ve...
  2. elmalı milyöf pasta

elmalı milyöf pasta

milyöf hamuru milyof hamuru milyöf Elmalı Milföy Pasta (4 Kişilik) Malzemeler: 250 gr Milföy Hamuru 1 Çorba Kaşığı Limon Suyu 60 gr Bademezmesi, Şeker 3 Çorba Kaşığı Kanyak 5 Çorba Kaşığı Kıyılmış Ceviz İçi 4 Elma 1/2 Su Bardağı Süt Kreması 50 gr Bal 3 Yumurta Sarısı 2 Çorba Kaşığı Kayısı Reçeli Tarçın HAZIRLANIŞI : Dondurulmuş milföy hamuru kullanıyorsanız açılmasını bekleyin. Fırını 200...
  3. havuçlu mozaik pasta tarifii

havuçlu mozaik pasta tarifii

havuçlu mozaik pasta Malzemeler : 1 paket petit beurre 5 su bardağı rendelenmiş havuç2.5 su bardağı toz şeker125.gr margarin1 paket vanilya1 çay bardağı dövülmüş ceviz Yapılışı : havuç şekerle karıştırılarak pişirilir.ufak ufak kırılmış bisküiler eritilmiş margarin ,ceviz,vanilya eklenip iyice karıştırılır.folyo üzerine dökülüp rulo halinde sarılır.1 gece buzdolabında bekletilir ve kesilerek...
  4. Elmali Pasta tarifim :)

Elmali Pasta tarifim :)

elmali pasta annemin elmali pasta tarifi kek pasta kurabiye. Sevgili meleklerim pratik elmali pasta tarifim herkez bu elmali pastayi kolay bi sekilde yapabilir... cocuklariniz severek yiyecekler bu elmali pastayi... anneler buyrun sizde deneyin eminim vazgecilmez pastalardan biri olacaktir evinizde :D Malzemeler: 3 tane yumurta 1,5 su bardagi seker ( 2de olabilir istege bagli) 1...
  5. Havuçlu Basit Mozaik Pasta Bayılacaksınız

Havuçlu Basit Mozaik Pasta Bayılacaksınız

Havuçlu Mozaik Pasta Tarifi Resimli Havuçlu Mozaik Pasta Tarifi Küçüklüğümüzden beri hangimiz mozaik pasta yemekten hoşlanmayız ki melekler ? :) Ben hala çok seviyorum ve sevmeye de devam edeceğim. Klasik kakaolu mozaik pastaların yanısıra beyaz mozaik pasta ve şimdi tarifini vereceğimiz Havuçlu Mozaik Pasta Tarifi de mevcut. Eğer siz de tatlı ve pastalarda havuş tadını seviyorsanız enfes...

Sayfayı Paylaş