gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

marifet name

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ellerin şekilleri neyi belirtir marifetnameden istiyorum

marifet name konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aŞıK BiR KıZDaN NaMeLeR

aŞıK BiR KıZDaN NaMeLeR

chatnet banane satacaklarsa serverı bitecekse bitsin artık chat param korkum yok içim rahat pederde para var aşkı yaşadım senle chat saatlerimde msn deki ifadelerin bile adı sen çaldığım her resmin sebebi sen chate bir daha başlasam sevgilim arar bulur yine senle chatleşirim adminliği değişmem seninle özelde sohbete cafe kapanana kadar seninle chatleşirim
  2. Muazzez Abacı - Name

Muazzez Abacı - Name

Sevdiğim yar da ne göndermiş bana Rüzgar dokunmamış dal ister benden Bir lezzet olmasın demiş tadından Hiç arı görmemiş bal ister benden Nerden alayım,kimden bulayım Ne bir ağacım vardır nede bir dalım Ne bir evim vardır nede ocağım Ne bir sedirim var nede otağım Al kumaş içinde şal ister benden Nerden alayım, kimden bulayım Yunus Emre derki zula bilmem Kışın çok ararım yaz bulabilmem...
  3. Marifet

Marifet

Marifet hiç ezilmemek bu dünyada Ama biçimine getirip ezerlerse Güzel kokmak Kekik misali Lavanta çiçeği misali Fesleğen misali Itır misali İsâ misali Yunus misali Tonguç misali Nâzım misali ...B.Rahmi Eyüpoğlu...
  4. pasikanın marifeti

pasikanın marifeti

Pasika bukadar güçlü kuvvetli olduğunu bilmezdim kız nasıl kaldırıon onu eferin vallahi benide kaldır şöyle bir döndür bi tur atım be hadi.. Laf aramızda tırstım hee..
  5. mumun marifetine bakın!!!

mumun marifetine bakın!!!

Efendim hepimizin günlük hayatında çok sık şekilde karşılaştığı bir sıkıntı da elimize diken gibi nesnelerin batmasıdır. Eğer bu objeler büyükse çekip çıkarabiliriz, bunda hiç bir sorun yoktur. Amma velakin elinize gözle görülmüyecek ya da elle tutulmayacak kıymık gibi bir şey batarsa ne yapacağız dediğinizi duyar gibi oluyorum. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Bunun da bir çaresi var:...

Sayfayı Paylaş