gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

marilyn manson

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

marilyn manson [​IMG]

[​IMG][​IMG]

marilyn manson konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MARİLYN MANSON hastayım sana yhaa:))

MARİLYN MANSON hastayım sana yhaa:))

Marilyn Manson Marilyn Manson Biyografisi: Marilyn Manson, gerçek adıyla Brian Warner, 1969' da Canton Ohio'da epey dindar bir ortamda dünyaya geldi. Ufak tefek zayıf Brian hemen her gün mahallede ki çocuklardan dayak yiyordu. 8 yaşındayken komşunsuun tacizine uğramıştı, ailesi de ona yardim amacıyla onu pahalı bir katolik okuluna gönderdiler. Bu sayede Brian daha da nefret...
  2. Marilyn Manson..Sweet Dreams

Marilyn Manson..Sweet Dreams

İlk kısım : [ Sweet dreams are made of this Tatlı rüyalar bundan yapılır Who am I to disagree? Ben kimim ki karşı çıkayım? Travel the world and the seven seas Dünyayı ve yedi denizi dolaştım Everybody's looking for something. Herkes bir şeyler arıyor ] Nakarat : [ Some of them want to use you Bazıları seni kullanmak istiyor Some of them want to get used by you Bazısı senin...
  3. Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

marilyn monroe marilyn monroe duvar kağıtları
  4. Marilyn Manson Kimdir?

Marilyn Manson Kimdir?

marilyn manson, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Müzik dünyasının aykırı adamı Marilyn Manson'ın hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; Gerçek adıyla Brian Warner, 1969' da Canton Ohio'da epey dindar bir ortamda dünyaya geldi. Ufak tefek zayıf Brian hemen her gün mahallede ki çocuklardan dayak yiyordu. 8 yaşındayken komşusunun...

Sayfayı Paylaş