gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Marilyn Monroe ve hayata dair sözleri..

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

marilyn monroe sözleri marilyn monroe sozleri hayata dair sözleri hayata dair sözler 2011 ingilizce [​IMG]yi biriyim, ama melek değilim. Günaha girdiğim olur, ama şeytan değilim. Ben yalnızca bu koskoca dünyada sevecek birilerini arayan küçük bir kızım. [​IMG]Erdemli bir kız öpüşür ama aşık olmaz, dinler ama inanmaz ve terk edilmeden önce terk eder…[​IMG]Bu makyajın altında ve gülümsemenin ardında sadece dünyayı arzulayan bir kadınım.[​IMG]Bir erkeğin dünyasında yaşamaya aldırmam, yeter ki orada da bir kadın olarak bulunabileyim.
    [​IMG]Kimseyi kandırmadım. Ama insanların kendilerini kandırmalarına izin verdim. Hiç biri benim kim ya da ne olduğumla ilgilenmedi. Bunun yerine benim için bir karakter yaratmayı tercih ettiler. Onlarla elbette tartışmayacaktım. Çünkü nasılsa olmadığım birine aşıklardı.[​IMG]Erkeklerle eşit olmak isteyen kadınlar tutkularını kaybetmiş olanlardır.[​IMG]Eğer aptal bir kadını oynamam ve aptalca sorular sormam gerekirse, akıllı bir kızmışım gibi davranmaya başlamam yeterli olurKesinlikle bir kadınım ve kadın olmak beni çok eğlendiriyor.
    [​IMG]Elbette benim de duygularım var. Ben de bir insanım. Tek istediğim sadece ben olduğum ve yeteneklerim için sevilmek.
    [​IMG]Mağdurlar toplumunda yaşıyoruz. Bu öyle bir toplum ki, insanlar ayakları üzerinde durarak ya da direnerek değil, kurban edilerek rahata eriyorlar.

Tek başına mutsuz olmak, biriyle mutsuz olmaktan iyidir
    İhtiyarlamadan önce yaşamak zorundayız. Çünkü pişmanlık duymak en az korkmak kadar aptalca…

Marilyn Monroe ve hayata dair sözleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayata dair kızılderili sözleri

hayata dair kızılderili sözleri

kızılderili sözleri kızılderili aşk sözleri kizilderili resimli hayata dair sözler facebook Hayvanlar olmadan insan nedir ki? Eğer bütün hayvanlar kaybolup giderse insanoğlu büyük bir ruh yalnızlığı içinde ölecektir. Hayvanlara ne olduysa insanlara da aynısı olur. Her şey birbirine bağlıdır. Yerkürenin başına gelen, yerkürenin çocuklarının da başına gelir. Seathl, Suqwamish-Duwamish Kabilesi...
  2. hayata dair en güzel sözler!!!

hayata dair en güzel sözler!!!

en güzel hayat sözleri hayata dair en güzel sözler hayat sözleri hayata dair sözler Akıllı görünme çabası, çoğu zaman akıllı olmayı engeller La Rochefoucauld Damla, kendini tamamlayınca damlar. ANONIM Baba : Yemeğini bitir Cocuk : Ağzım kelimelerle doluyken nasıl yemek yiyebilirim ki. ANONIM Birkaç saat mutlu olmak istiyorsanız, içki içiniz Birkaç gün mutlu olmak istiyorsanız, seyahat...
  3. Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

marilyn monroe marilyn monroe duvar kağıtları
  4. Hayata dair anlamlı sözler facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook

hayata dair anlamlı sözler, hayata dair sözler facebook facebook hayata dair anlamlı sözler 2012 ADINI bile ANMIYORUM bazılarının..! ÇOMAKLARINI hazırlayamayacak kadar DARGINIM..! Bazı ETEKLER, her KADINA yakışmaz, Mesela, UZUN BOYLU olmak lazım...! Bazı ERKEKLERDE, pantalona yakışmaz, Mesela, ADAM olmak lazım ..! Sahte dost sabun gibidir. Elini yüzünü temizler; ama ayağını kaydırır!...
  5. Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Ağır Sözler Resimli Hayata dair Resimli Ağır Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve ağır sözler isteyen tüm misafirlerimize resimli ağır sözler sunuyoruz arkadaşlarım. Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem...

Sayfayı Paylaş