gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Marina Surina'nın Kanat Kostümü

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

89679.jpg Marina Surina Eleme Gecelerinde gerek jüriyi gerekse yarışmacı arkadaşlarını seçtiği kostümlerle mest ediyor. Marina Surina kanat konseptinin işlendiği Eleme GEcesine kostümüyle damga vurdu.

NUR Yerlitaş: Senden hiç beklemiyordum. inanamadım sana helal olsun.. 5 puan veriyorum. ister git ister kal seni böyle gördüm ya..
    tebrik ediyorum. çok şıksın.. Bir kostüm tasarımcısı olarak işte bu diyorum.. Çok duygulandırdın beni.

Maria hafta içi çok iyi gelmiyorsun. kendi tarzını bulmaya çalışıyor. ve geeçn hafta kullandığın kostüm bu haftaki kostüm devam et çok iyi tasarımcı. Kimse benle bu şekilde uğraşmaz.

KEMAL DOĞULU: Maria biz senle kötü başladık. Ve ben senin bu kırılmandan payım olduğuna inanıyorum. Sen o gözlükleri attın kendini aştın. Meğer çok başarılıymışsın sen.

Yarışmada iyi sürprizler var kötü sürprizler. Lütfen bu çıkışını koru.

Dön arkanı: kara kartal. Dön önünü revü yıldızı . bacak boyunu uzatmışsın.. boyunu çok uzun göstermişsin..

Marina Surina'nın Kanat Kostümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MaRtıLaR...

MaRtıLaR...

Bundan yüzyillar önce deniz aşırı, çok güzel bir ülke varmış. Tabi her masalda oldugu gibi bu masalda da o ülkenin bir kralı ve tabii ki bir de prensesi varmis. Prenses dünyalar güzeli bir kızmış. Kral ona bakılmasını yasaklamış, her gün dolaşmak için saray muhafızları ile sarayın dışına çıkacağı ilan edildiginde halk eğilir ve gözlerini kapatır, ya da evlerine kaçışırmış. Onu görmenin...
  2. Martı

Martı

Rüyada martı gören kimse, uzun zamandır beklediği, mutluluk verecek haberi alacak demektir. Haber olarak yorumlanır.Rüyada marti görmek, zenginlik, göl, cömertlik, iyi bir kisi, bir rivayete göre, zengin ve güzel bir kadin diger bir rivayete göre de her ne suretle olursa olsun, hayir ve nimete delalet eder. Evine bir marti tutup getiren, zengin ve güzel bir kadinla, kadin ise bir erkekle...
  3. işte hadise'nin eurovision kostümü

işte hadise'nin eurovision kostümü

Rusya'nın başkenti Moskova'daki 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Hadise yarın yapılacak yarı final yarışmasında sahneye çıkacak. Hasta olduğu duyurulan Hadise'nin sağlık durumu da iyiye gidiyor. Şarkıcı bugün yapılan kostümlü provasını tamamladı ve böylece günlerdir medyada polemik konusu olan Hadise'nin kostümü de görülmüş oldu. İŞTE GENEL PROVADAN GÖRÜNTÜLER
  4. Meleklerin kanatları

Meleklerin kanatları

melek kanatları resimleri melek kanadı kanatları kanat kanatlari Hiçbir melek kanatsız olmaz ama bizim kanatlarımız gizli biliyorum bizlerde birer meleğimiz ailemiz,sevdiğimiz için birer meleğiz ve dostlarımız için herkesi seviyorum sevgiler canımlarım.:):)

Sayfayı Paylaş