gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mario sevenler buraya

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar dekorasyonu Mario duvar dekorasyonu
    Mario en sevdiğim kahramanlardan biriydi. Oyununuda çok oynardım. Hatta aklıma gelmişken yazılarımı tamamlayayım biraz oynarım:) İşte sizde anılarınıza dönmek istiyorsanız bilgisayar oyunlarından kafanızı kaldırın ve odabnıza oyun dekor yapın. Mario oyun dekorlu oda bence çok hoş olmuş meleklerim. sizce?

Mario sevenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mario Sevenler Buraya

Mario Sevenler Buraya

Evet meleklerim mario yu kim bilmez değil mi .Küçükken mario oynayacağız diye atarinin başından kalkmazdık.Belki özlemişsinizdir diye buyrun size mario :) seçilen oyun :hede:
  2. Mavi sevenler buraya

Mavi sevenler buraya

Mavi sevenler, bunlar tam size göre. Herşey mavi...
  3. Turuncu sevenler buraya

Turuncu sevenler buraya

İlkbahar ve yaz aylarına en çok yakıştırdığım renklerden biriside turuncu renk. Her rengin olduğu gibi bu rengin de birçok hastası ve seveni olduğunu biliyorum işte bu kişiler için şimdi birbirinden güzel turuncu renklerde kıyafetleri ve aksesuarları sizlerle paylaşıyorum eminim sizinde hoşunuza gidecektir:tik:
  4. Nihat doğan sevenler buraya

Nihat doğan sevenler buraya

Melekler bi türlü anlamıyorum medya bu adamla neden bu kadar uğraşıyo benim gibi düşünenler varsa bekliyorum
  5. renesmeyi sevenler buraya

renesmeyi sevenler buraya

ben reneesme 21 yaşındayım 2 kızım var öğreciyim hatay iskenderunluyum ikizler burcuyum yemek yapmayı ve tatlı pasta yapmayı çok severim en sevdiğim yemekler..döner ,içli köfte,kısır,tantuni,menemen,ciğer sote,imam bayıldı,ıspanaklı börek ,biberli. en sevdiğim tatlı..künefe,kahke,tiramisu, motosiklet kullanırım. açık sözlüyümdür. insanları çok severim renesme ismi alacakaranlık filminin...

Sayfayı Paylaş