gebe
  1. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

marka mı? pazar mı?

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında meleğim_rüzgarım tarafından paylaşıldı.

marka mı pazar mı ben ıkısınde de varım neyı yakıştırımsam onu gıyerım sevdıgım markalar y london ltb batık mango levıs bambı zara ve pazar olarakta ınan terkos pasajı yanı orda harıka urunler mevcut ve cok uygun fıyatta ya sız

2. yalnıss

yalnıss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: marka mı? pazar mı?
    bende ikisinede varım ve pazar daha uygun ve secenek bol oluyor

3. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet ole oluyo ama suanda markalarda felaket bı ındırım yaptılar pazar konusunuda yanı pazar alışverısımıde terkos pasajı ve beyoğlu ısmerkesınden yaparım kı harıka urunler var yanı marka olan urunlerıde bulabılırsınız

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

aynen katılıyorum önemli olan üzerimde şık durması.

marka mı? pazar mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bira mı? Rakı mı?

bira mı? Rakı mı?

Evet arkadaşlar hangisini içmeyi tercih edersiniz?
  2. Para mı kopya mı?

Para mı kopya mı?

geçen yıl fizik dersinden kalmam nedeniyle sene sonu kurtarma sınavına giricem sınava girerken para vermemiz gerekio...bende bozuk yok kağıt para almşm yanıma,bir elimdede kopay kağıdım.. sanırım elleri karıştırmış olmalıyım hoca para ister gbi elini uzattığında kopya kağıdını vermiştim:D napıcaımı bilemedim:D adam bi kahkaha attı önce parayı aldı sonra kağıdı inceledi:D ama kağıdı bana geri...
  3. Okan mı beyaz mı ?

Okan mı beyaz mı ?

Ben beyaz diyorum arkadaşlar sizlerin de fikirlerini almak istedim, bir sitede anketini yapıyorlar gözüme takıldı sizde oy kullanın buyrun, Okan bayülgen haftada 3 gece canlı yayın yapıyor biliyorsunuz hem okan hemde beyaz uzun yıllardan beri tv de kalmayı başarabilen 2 şovmen ikisi de kanal d ekranlarında canlı olarak haftanın belli günleri yayın yapıyor. Beyazıt Öztürk Cuma Gecesi 00:30 dan...
  4. keman mı? gitar mı?

keman mı? gitar mı?

evet meleklerrimmm sizce keman mı ? yoksa gitar mı ?
  5. bebeğim için önerebileceğiniz markalar var mı?

bebeğim için önerebileceğiniz markalar var mı?

Arkadaşlar 6.5 aylık hamileyim ve ufaktan alışverişe çıkmak istiyorum ama tecrübeli annelerden yardım bekliyorum.Hangi ürünün hangi markasını alsam sizler hangi markalardan memnun kaldınız paylaşırmısınız ?

Sayfayı Paylaş