gebe
  1. CanselCan

CanselCan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Markalara göre beden ölçünüz

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında CanselCan tarafından paylaşıldı.

Kızlar eminim sizede oluyordur bir markada 36 bedene girerken başka bir markada 38 beden bile olmuyor...Bunun nedeni ise her markanın bedenleri belirlerken farklı ölçüler kullanması... Markaları beden ölçülerini karşılaştırdığımız tablolara göz atarak beden ölçünüz hakkında bilgi sahibi olun. KOTON XS(34) S(36) M(38) L(40) XL (42)
    GÖĞÜS 80 84 88 92 96
    BEL 64 68 72 76 80
    BASEN 90 94 98 102 106

JIMMY KEY XS(34) S(36) M(38) L(40) XL (42)
    GÖĞÜS 80 84 88 92 96
    BEL 65 68 72 76 80
    BASEN 90 94 97 100 103

DEFACTO XS(34) S(36) M(38) L(40) XL (42)
    GÖĞÜS 86 90 94 98 102
    BEL 64 68 72 76 80
    BASEN 92 96 100 104 108

H&M XS(34) S(36) M(38) L(40) XL (42)
    GÖĞÜS 80 84 88 92 96
    BEL 64 68 72 76 80
    BASEN 88 92 96 100 104

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    En son aldığım pantolon bedenleri xs elbise bedenleri ise small pantolonlar likralı olduğu için daha önce s alıyordum ama kendini bırakıyorlar son aldığım kot ve slim pantolonlar xs daha rahat oldu.

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vay minikuş vayy :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    valla titanım iyi kilo vermişim:S iki gün önce tartıldım hemde tok karnına 51 kilo geldim boy 164 ben evlendiğimde 54 kiloydum birkaç kilo almam lazım

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Şaka bir yana, biraz kendine bak, çok koyverdin, gıdanı ihmal etme Mawim, kilo yapıcı şeyler ye :kiss:

MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    yok boğazım gayet iyi:D:D kociş iyi bakıyor bana o konuda hahaha bebişler için uykusuz çok kalıyorum oda kilo verdiriyor titanım düzene girerler inş

TİTAN bunu beğendi.
Markalara göre beden ölçünüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel Gör Beni Aşk Neyledi?

Gel Gör Beni Aşk Neyledi?

kudur duası Gel Gör Beni Aşk Neyledi? Gel Gör Beni Aşk Neyledi 1 Ben yürürem yane yane Aşk boyadı beni beni kane Ne akılem ne divane Gel gör beni aşk neyledi Derde giriftar eyledi2 Gah eserim yeller gibi Gah tozarım yollar gibi Gah coşarım seller gibi Gel gör beni aşk neyledi Derde giriftar eyledi3 Ben Yunus-i bi-çareyim Dost...
  2. Beden tipinize göre mayo alın

Beden tipinize göre mayo alın

bedene göre mayo kruvaze mayo zayıf gösteren mayolar büyük beden etekli bedenleri Hangi beden tipine, hangi mayo? Kahverengi renkte mayo ve bikini kadını daha zayıf, göğüs kısmı kare kesimli modeller göğüsleri daha biçimli gösteriyor. Eğer göğsünüzün büyüklüğü sizi rahatsız ediyorsa tek parça mayoları, küçüklüğünden şikayet ediyorsanız silikon destekli mayo ve bikinileri tercih etmelisiniz....
  3. Rüyanda Beni Gör

Rüyanda Beni Gör

Rüyanda beni gör aşkıcım - geç kaldın be kuzum biraz önce Müsayit Abi'ye söz verdim. + Rüyanda beni gör kanırtcan - Sen hiç aynaya baktınmı? + Rüyanda beni gör Sadettin - Önümü göremiyom karının dediğine bak + Rüyanda beni gör Hıtıssu - Benim görmem önemli değil Allah herşeyi görüyor zaten :Hıtıs: + Rüyanda beni gör Zülfiye - Ay git geçen gördüm yine dövüyodun Hamzacan +...
  4. Beden Yapınıza Göre Giyinin

Beden Yapınıza Göre Giyinin

Kızlar herkesin vücudunuz mükemmel olmayabilir ama bu kötü görünmeniz gerektiği anlamına gelmez. Vücudunuzdaki kusurlarınızı örtecek doğru bir giyim tarzı sayesinde, iyi görünmekle ilgili tüm sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm gardrobunuzu da yenilemeniz gerekmiyor. Ufak rötuşlarla çok daha iyi görünmeyi başarmak elinizde. Sütyenler Her zaman göğüslerinizi tam toparlayan...
  5. Beden Tipine Göre Diyet

Beden Tipine Göre Diyet

beden tipine göre diyet, nedir, diyet listesi, zayıflamak için, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Herkesin vücut şekli farklı farklıdır.Zaten bu yüzden de kimi kalçalarından şikayetçidir,kimisi belinden,göbeğinden.Şimdi size vereceğimiz diyet listeleri beden tipinize göre hazırlanmış.Dikkatle uygular ve egzersizle desteklerseniz ayda 4 kg...

Sayfayı Paylaş