gebe
  1. Sevtap Gundogan

Sevtap Gundogan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Markalarda İndirim

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında Sevtap Gundogan tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selamlar, Foruma yeniyim bu yüzden ilk paylaşımımı yapmak istedim; benimde çalıştığım Mecrea'da kırmızı etiketli ürünler var. Beğenebileceğinizi düşündüm, hala hepsi bitmeden bir paylaşım olsun istedim.

200'ün üzerinde mağaza var, hala duymadıysanız bence bir bakın derim; özellikle butik mağazaların ürünlerini satıyoruz.

sevgiler

sevtap

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Kasım 2013
Markalarda İndirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. marka avatarlar

marka avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çakma markalar..

Çakma markalar..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Marka Üzerine

Marka Üzerine

Marka üzerine... BÖLÜMLENDİRME, KONUMLANDIRMA ve MARKA ÜZERİNE Pazar bölümlemesi, pazarı benzer istek ve ihtiyaçları olan tüketicilerin oluşturduğu, göreceli olarak homojen sayılabilecek alt bölümlere ayırmaktır. Rekabetin itici gücünün yanı sıra, benzer özellikler gösteren pazar için strateji geliştirmek daha kolaydır, daha verimli olunur ve işletmenin kaynakları daha etkin kulanılır. Bu...
  4. Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

mağaza indirimleri indirimdeki mağazalar 2011 marka mağazalar indirim indirimdeki markalar Ünlü markalardan sezonunda hoşunuza giden fakat fiyatı bütçenizi aşan ürünlerini outlet mağazalarında bulabilirsiniz kızlar... Şimdi size bazı ünlü markaların indirim mağazalarının adreslerini veriyorum...Haydi alışverişe :D:D Vakko Vakko'nun fabrikasının yanında yer alan outlet mağazasında seri...
  5. Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri

Birbirinden Ünlü Markaların İndirim Haberleri

ünlü markaların, indirim, haberleri, bilgileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Birbirinden ünlü markalar çoktan sezon indirimine girmiş bile melekler...Geçiyorum şimdi ünlü markaların indirim haberlerine ◦Mango’da sezon indirimi başladı. %60′a varan indirim mevcut. ◦Koton’da %50 indirim ◦İpekyol ve Twist’te de %50 indirim ◦Fabrika’da %50′ye varan indirim ◦Divarese’de %50′ye varan...

Sayfayı Paylaş