market diyalogları | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

market diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba?
    -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler.
    -tamam.

-bu domatesler yemeklik mi?
    -hayır içmeklik.
    -hönk!?!!

-üzümün kilosu kaça?
    -taneyle satılıyo abla onlar.
    -hınk!!?

-bunun fiyat etiketi yok?
    -koysaydık almazdın ki!

-bu neli?
    -üstünde karışık yazıyo görmüyomusun?

-bunun bir küçüğü yokmu?
    -onlar standart boy hanımefendi.
    -yok mu yani?
    -lahavlevelakuvvetee yaa....!!

-bu tabak kırılmış?
    -yapıştırıcılar şu tarafta.

-ödemeyi ne ile yapacaksınız?
    -paraylaa..!

market diyalogları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Diyaloglari...

01 -Neee hamiyle misin? Vay alçak bana bunudamı yapacaktın? -Ay ne vuruyosun be adam.Hamiyle değilim hamileyim. -Nee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olcak senden. -Sus birde cevap veriyosun. -Aa manyakmısın ne vuruyosun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır) 04 -Hamileyim -Afferin kız en sonunda bi işe...
  2. hamilelik diyalogları

01 -Nee hamiyle misin? Vay alçak bana bunuda mı yapacaktın? -Ay ne vuruyorsun be adam. Hamiyle değilim hamileyim. -Neee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olacak senden. -Sus bir de cevap veriyorsun. -Aa manyak mısın ne vuruyorsun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır ) 04 -Hamileyim -Aferin kız en...
  3. Market

Rüyada bir market gördüyseniz, hareketli bir yaşamınız olacağı anlamına gelir. Boş bir market, sıkıntı ve üzüntünün işaretidir. Rüyada büyük bir marketten alisveris yaptiginizi görmek, kismet ve rizkinizin bol olduguna isarettir. Bir ticarethane sahibi olarak bir markete mal sattiginizi ve hesap için o markete geldiginizi görmek, evinizde veya is yerinizde bazi degisiklikler yapacaginiza, yeni...
  4. gobek diyaloglari

bu ne göbek ?? - göbek değil bu sarkan göğüs kaslarım.. - bu ne göbek ?? - göbek deme olm, kırılıyo. macit onun adı. - bu ne göbek ?? - sorma ya, göbek kemiklerim fazla iri de... - bu ne göbek ??ekikikiki.. - hıyarın iyisi gölgede yetişir !!!! - bu ne göbek ?? - tarlanin tezeklisi, mendilin ipeklisi, sarilinca tat verir, erkegin gobeklisi... - bu ne göbek ?? - ee naparsin buyuk balik...
  5. Kipa Marketlerinde

kipa ütü fiyatları kipa bisiklet 2011 bisiklet fiyatları kipa, 20 mayıs-2 haziran 2011, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kipa Marketlerde bu ay sonuna kadar %50′ye varan indirim günleri başladı.Kampanya kapsamında 20 Mayıs – 2 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerli olacak indirimli ürünleri kaçırmayın.Sizin için...

Sayfayı Paylaş