market diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba?
    -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler.
    -tamam.

-bu domatesler yemeklik mi?
    -hayır içmeklik.
    -hönk!?!!

-üzümün kilosu kaça?
    -taneyle satılıyo abla onlar. -hınk!!?

-bunun fiyat etiketi yok?
    -koysaydık almazdın ki!

-bu neli?
    -üstünde karışık yazıyo görmüyomusun?

-bunun bir küçüğü yokmu?
    -onlar standart boy hanımefendi.
    -yok mu yani?
    -lahavlevelakuvvetee yaa....!!

-bu tabak kırılmış?
    -yapıştırıcılar şu tarafta.

-ödemeyi ne ile yapacaksınız?
    -paraylaa..!

market diyalogları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Diyalogları

1 - Rıza hamileyim ben - Geçer. - Yuh. 01 -Nee hamiyle misin? Vay alçak bana bunuda mı yapacaktın? -Ay ne vuruyorsun be adam. Hamiyle değilim hamileyim. -Neee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 20 - Zühtü hamileyim ben.. - Uyu hanım kedidir kedi.. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olacak senden. -Sus bir de cevap veriyorsun. -Aa manyak mısın ne...
  2. hamilelik diyalogları

01 -Nee hamiyle misin? Vay alçak bana bunuda mı yapacaktın? -Ay ne vuruyorsun be adam. Hamiyle değilim hamileyim. -Neee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olacak senden. -Sus bir de cevap veriyorsun. -Aa manyak mısın ne vuruyorsun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır ) 04 -Hamileyim -Aferin kız en...
  3. Market

Rüyada bir market gördüyseniz, hareketli bir yaşamınız olacağı anlamına gelir. Boş bir market, sıkıntı ve üzüntünün işaretidir. Rüyada büyük bir marketten alisveris yaptiginizi görmek, kismet ve rizkinizin bol olduguna isarettir. Bir ticarethane sahibi olarak bir markete mal sattiginizi ve hesap için o markete geldiginizi görmek, evinizde veya is yerinizde bazi degisiklikler yapacaginiza, yeni...
  4. Meleklermekanı Diyalogları :)

Yer İzmir, hava çok sıcak.. Arkadan şeker melek bağırıyor, "Şöfer bey! Klimayı açar mısınız, hava çok sıcak oldu!"... Pala bıyıklı şöför, dikiz aynasından şöyle bir bakıyor ve.... otomatik kapıyı açıp açıp kapıyor.. Rüyamın kafası belli ki karışık, "Şöför bey, mükemmel (müsait demek istiyor herhal) bir yerde inebilir miyim?", dolmuşcu, sağa çekiyor, "Buyrun, size...
  5. Tabu Diyalogları

tabu oyunu tabu oyun Tabu çoğumuzun sevdiği zevkli bir oyundur.İki grup belirlenir ve bir anlatıcı seçilir.Belli bir süre içerisinde tabu kağıtlarının arkasında bulunan kelime anlatılmaya başlanır.Tabi anlatırkende söylememesi gereken bazı yasak kelimelerde tabu kağıdında yazılı bulunmaktadır.Karşı takımdan seçilen hakem bu yasakları kontrol eder.Ve bu şekilde oynanan zevkli ve eğlenceli bir...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. komik market diyaloglari