gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Marmara beşik gibi sallandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kandilli'den alınan bilgiye göre Marmara Denizi'nde gece boyunca ta 6 deprem meydana geldi. Depremler korkutucu boyutta değildi. Marmara Denizi'nde gece boyunca 6 ayrı deprem meydana geldi.
    Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü yetkililerinden alınan bilgiye göre Marmara Denizi, Tekirdağ Yeniköy açıklarındaki ilk deprem saat 03.11'de yerin 5.6 kilometre derinliğinde meydana geldi.

3.5 büyüklüğündeki bu depremin ardından aynı bölgede gece boyunca büyüklükleri 3,5 ile 2.6 arasında değişen 5 ayrı deprem daha meydana geldi. Depremlerde can ve mal kaybı yaşanmadı.

Marmara beşik gibi sallandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beşik

Beşik

Bekar için sevince, kadın için çocuğa, İçinde uyuyan yetişkin insan için dar eve, Beşik satın almak ya da sevinçle içinde bulunmak rahatlığa, şefkatli kadına, oğul evladına delalet eder.Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir. Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik...
  2. Endonezya beşik gibi sallanıyor

Endonezya beşik gibi sallanıyor

3 gün öncesi büyük artçı depremin ardından yeni bir artçı sarsıntı daha meydana geldi. Endonezya'da 6,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Amerikan Jeoloji Gözlemevinin açıklamasına göre deprem, Batı Papua bölgesindeki Manokvari kentinin 75 kilometre açığında yerel saatle 07.48'de (TSİ 00.48) yaşandı. Depremde ölen ya da yaralanan olmadığı bildirildi. Bugünkü depremin, Endonezya'nın...
  3. Marmara geriliyor

Marmara geriliyor

Uzmanlar, Marmara Denizi'nde önceki gün meydana gelen 4.2'lik depremin Marmara fay hattındaki hareketliliğin sinyali olduğunu söyledi.. Depremin merkezinin Marmara Denizi’nin batı kısmında Tekirdağ ve Marmara Adası arasındaki Batı Marmara çukuru diye adlandırılan bölgede meydana geldiğini belirten Kandilli Rasathane Müdürü Prof.Dr.Gülay Altay, depremin özellikle Tekirdağ, Şarköy, Marmara...
  4. Murat boz-Sallana sallana

Murat boz-Sallana sallana

Benim olan senin ama Senin olan benim değil Yani kalbinde bana bir yer yok Belki biraz sustum ama Sözlerini yuttum değil Bak bu yangından geriye eser yok Gönlüm usandı sana zar zor dayandı Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı Ben burda yarına küsmüşüm Yürüyorum yolda sallana sallana Derdinle zindana düşmüşüm Bitti hakkın da kullana kullana
  5. konya beşik gibi

konya beşik gibi

Geçmiş olsun dileklerimizle..... Konya`da 7.5 saat arayla 4,5 ve 4,7 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Depremlerde can kaybı olmazken; panik nedeniyle baygınlık geçiren ve hafif yaralanan yüzlerce kişi hastanelere başvurdu. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü`nden aldığı bilgiye göre ilk deprem dün akşam Saat 21.29`da 5 km derinlikte kaydedildi....

Sayfayı Paylaş