gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Marmara Denizi'nde 3 ayrı deprem

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Hafif şiddetli 3 deprem meydana geldi.
    Marmara Denizi'nde öğle saatlerinden itibaren 3 ayrı deprem meydana geldi.
    İHA muhabirinin Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü yetkililerinden aldığı bilgiye göre Marmara Denizi'ndeki ilk deprem saat 14.57'de meydan geldi. Yerin 7.3 kilometre derinliğinde 2,6 büyüklüğündeki bu depremin ardından saat 15.10'da 3.0 ve saat 15.19'da da 2,7 büyüklüklerinde ayrı depremler daha meydana geldi.

AA

Marmara Denizi'nde 3 ayrı deprem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur- ayrı ayrı

Ferdi Tayfur- ayrı ayrı

ayrı ayrı dustuk yine gurbet elin yollarina kara hasret sardi bizi cekilmeyen kollarina simdi ne haldeyim gelip gorsen simdi bu halimi gelip gorsen huzursuz gonlume huzur versen cektigim cileyi bir an bilsen yanardin halime beni sevsen sensiz nasil yasanirmis bilemedim,bilemedim ne yaptimsa baskasini sevemedim,sevemedim simdi ne haldeyim gelip gorsen huzursuz gonlume huzur...
  2. depreM

depreM

Selam..Melike..16...Hayfan.. Memnun oldum.. :party:
  3. Marmara depremle sarsıldı

Marmara depremle sarsıldı

Marmara bölgesi depremle sarsıldı. Merkez üssü Gönen olan deprem İstanbul ve Tekirdağ'dan hissedildi. Marmara Bölgesi bugün saat 10.49'da 4.9 büyüklüğünde depremle sallandı. Merkezüssü Balıkesir Gönen olan deprem, İstanbul, Tekirdağ, Bursa ve Yalova'da hissedildi. Depremde ilk belirlemeler göre can ve mal kaybı olmadı.. GÖNEN'DE KISA SÜRELİ PANİK Depremin ardından, incelemelerde bulunmak...
  4. Marmara Denizi'nde korkutan gelişme

Marmara Denizi'nde korkutan gelişme

Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknoloji Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Günay Çifçi, Koca Piri Reis Gemisi'nce yürütülen sismik çalışmalar sırasında yapılan ilk değerlendirmede, Marmara Denizi'nde yoğun gaz çıkışının gözlemlendiğini bildirdi. Prof. Dr. Çifçi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Koca Piri Reis Gemisi'nin İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Bölümü, ABD Columbia...
  5. 3 ayrı kumar baskınında 151 kişi gözaltına alındı

3 ayrı kumar baskınında 151 kişi gözaltına alındı

İstanbul polisi, bir gecede 3 ayrı adrese kumar oynatıldığı gerekçesiyle baskın yaptı. Toplam 151 kişinin gözaltına alındığı baskınlarda çeşitli kumar aletleri ele geçirildi. Baskın yapılan yerlerin daha önce de defalarca aynı gerekçeyle basılmış olması dikkat çekti. Kumar oynatanlara ve oynayanlara yönelik müeyyidelerin caydırıcı olmaması, düzenlenen operasyonlara rağmen kumarhane olarak...

Sayfayı Paylaş