gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Marmara'da deprem paniği

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

MARMARA'DA DEPREM PANİĞİ
    [​IMG] Saat 20.53'de Yalova Çınarcık'da Meydana Gelen Deprem İstanbul'da Korkuya Yol Açtı.

Kandilli Rasathanesi'nin tespitlerine göre saat 20.53'deki depremin merkez üssü Çınarcık ve deprem büyüklüğü 4.8 şiddetinde.

Deprem, İstanbul, Adapazarı, Bursa ve İzmit'te de hissedildi.

Marmara'da deprem paniği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. panik

panik

http://images.repage.de/games/Panik.swf
  2. 2015'e kadar Marmara'da büyük deprem beklemiyorum

2015'e kadar Marmara'da büyük deprem beklemiyorum

Prof. Dr. Ahmet Ercan, Marmara'da 2015'e kadar büyük deprem beklemediğini söyledi Jeofizik mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Çınarcık'ta dün meydana gelen depremi ve gelecekte bölgede meydana gelebilecek sarsıntıları ekolayhaber'e değerlendirdi. İşte Ahmet Ercan'la yapılan röportaj: DEPREM İÇİN DİĞER UZMANLAR NE DİYOR? Uzun zamandır unuttuğumuz deprem kendini yine hatırlattı. Çeşitli...
  3. Deprem

Deprem

Yer sarsıntısi görmek hamile kadının çöcuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete, Bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması devlet başkanına ve halkına isabet edecek olan şidddet ve korkuya, Deprem olduğunu ve kimi insanların sağ kaldığını, kimilerinin de öldüğünü görmek oraya devlet adamlarının gelmesine ya da...
  4. depreM

depreM

Selam..Melike..16...Hayfan.. Memnun oldum.. :party:
  5. Marmara'daki canlı türleri tehlike altında

Marmara'daki canlı türleri tehlike altında

marmaradaki balık türleri marmaradaki tarihi mekanlar marmara denizinde yaşayan balık türleri BURSA (İHA) - Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Bülent Topaloğlu, acil tedbirler alınmadığı takdirde Marmara Denizi'ndeki 50'ye yakın balık türünün yok olacağını bildirdi. TÜDAV Genel Sektereri Topaloğlu, konferans vermek üzere geldiği Bursa'da Marmara Denizi'nin...

Sayfayı Paylaş