gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Marmaray Bilet Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

marmaray projesi, marmaray ücret, marmaray fiyat

Sevgili melekler, Sultan Abdülmecit tarafından yüzyıllar önce hayal edilen dev proje Marmaray dün düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Tayyip Erdoğan ve bazı siyasilerin yanısıra Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud, Japonya Başbakanı Shinzo Abe ve Romanya Başbakanı Viktor Ponta ile 8 ülkeden 9 konuk bakanın katıldığı törende Başbakan Erdoğan Marmaray'ın 15 gün boyunca ücretsiz olacağını söyledi.

marmaray.jpg

Marmaray Bilet Fiyatları Ne Kadar Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cinebonus Cevahir Bilet Fiyatları Ne Kadar

Cinebonus Cevahir Bilet Fiyatları Ne Kadar

Cinebonus Cevahir Bilet Fiyatları Ne Kadar bilenler acil yazarsa çok sevinirim.
  2. 2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

Bu yılbaşı şeytanın bacağını kıracağım, biliyorum :D Çeyrek bilet alacağım ve fiyatını öğrenmek istiyorum..
  3. Rihanna konser biletleri ne kadar olacak ?

Rihanna konser biletleri ne kadar olacak ?

Arkadaşlar Rihanna konserine gitmeyi çok istiyorum ama bilet fiyatları beni korkutuyor inş fazla pahalı olmaz. Acaba ne kadar olacak fiyatlar bilginiz varmı ?
  4. Marmaray Bilet Fiyatları Açıklandı!

Marmaray Bilet Fiyatları Açıklandı!

marmaray bilet fiyatları, marmaray bileti, marmaray bileti kaç para Sevgili melekler, boğazın altından geçerek İstanbul trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak ve zaman kazandıracak olan Marmaray porjesinin bilet fiyatları belli oldu. 29 Ekim'e hizmete girecek olan Marmaray'la ilgili bilgileri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım açıkladı. Bakan Binali Yıldırım, AA...
  5. Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

yılbaşı bilet fiyatları, yılbaşı bileti ne kadar, yılbaşı bilet fiyatları ne kadar olacak 2015 Milli piyango yılbaşı özel çekilişine geri sayım başladı. Yılbaşına özel olarak basılıp çekilen bilet fiyatlarıda belli oldu. Buna göre yılbaşı 2015 yılbaşı bilet fiyatları şöyle;) Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2014 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Yılbaşı özel çekilişinin...

Sayfayı Paylaş