gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Marmaray Kimlere Ücretsiz Oldu?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

marmaray fiyatları, marmaray kimlere ücretsiz, marmaray ücretsiz mi
    Sevgili melekler, Asya'yı Avrupa'ya deniizn altından bağlayan Marmaray bundan böyle yüzde 40 ve üzerinde engelli olanlar ile 65 yaş üstü vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verecek. Bu uygulama Marmaray ve şehir içi banliyö trenlerinin tamamında geçerli olacak. İşte haberin detayları...

marmaray.jpg

Marmaray Kimlere Ücretsiz Oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Dile kolay yaşananlar Belkilerle geçen zamanlar Seni anlatan o heyecanlar O nefes alışlar uykusuz ve yalnız Hiç aklımdan değilken Gözlerinle karşılaştım birden Saklanacak ne vardı sanki söyle Nasıl da sevmiştik bak delice Nasıl da inanmıştık sevgimize Kim olsa anlatır O yaşanan ne güzel bir rüyadır Gerçek yalan ne farkeder sanki O artık kapanmış bir sayfadır Belki sen o...
  2. 10, Haftanın konuğu kim olsun?

10, Haftanın konuğu kim olsun?

10. Haftanın konuğu kim olsun kızlar?İstediğiniz kim varsa yazın bakem :deli: Kimi terletelim bu hafta sorularla? Sorulmasını istediğiniz sorular varsa pm yoluyla bana ulaşabilirsiniz...
  3. 12.Haftanın konuğu kim olsun?

12.Haftanın konuğu kim olsun?

Kızlar bu haftanın konuğu kim olsun deyin bakem kimi tanıyalım bu hafta.Kimi terletelim :D:D
  4. 15.Haftanın konuğu kim olsun?

15.Haftanın konuğu kim olsun?

Bu haftanın konuğu kim olsun kızlar ?Siz seçin ben yapiim :deli: Kimi tanımak istiyorsunuz bu hafta kimi sıkıştıralım sorularımızla kimin totosu terlesin bu hafta hahaha
  5. 16.Haftanın Konuğu Kim Olsun?

16.Haftanın Konuğu Kim Olsun?

Evet arkadaşlar her hafta bir üyemiz tanıyoruz.Bu hafta kimi tanımak istiyorsunuz? Kimi sorularımızla boğalım,terletelim:D:D En çok ismi geçen en çok tanınmak istediğiniz üyele röportaj yapacağım. Sevgilerimle..

Sayfayı Paylaş