gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Marmaray Ücretli Seferlerine Başladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

marmaray ücretleri, marmaray fiyatı, marmaray bileti kaç para
    Sevgili melekler, 15 gün önce büyük bir törenle açılış yapılan asrın projesi Marmaray artık ücretli olarak seferlerine başladı. Bu sabah 06:00'dan itibaren ücretli geçişe başlayan Marmaray'ı İstanbul Kart veya Akbil ile 1.95 lira ödeyerek kullanabilecek. Öğrenciler için ise ücret tarifesi 1 lira olarak uygulanacak.

marmaray.jpg

Marmaray Ücretli Seferlerine Başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sefer Vakti

Sefer Vakti

sefer vakti SEFER VAKTI gözyaşlarımla yoğunlaşan ürpertileri hissediyorum, Varlığını hissediyorum sonra birliğini Hesabıma bir göz atmalıyım yüce katına varmadan, Kırağı düşmüş saçlarıma yosun tutmuş gözbebeklerime bakmadan, Ve yılları sıkıştırmışım kara çantalara, Onları alıp kaçmalıyım buralardan hava kararmadan... Gecenin yası omuzlarımda sen içimdesin Titreyerekraks eden tövbeleri...
  2. Ücretlİlerde Vergİ İndİrİmİ

Ücretlİlerde Vergİ İndİrİmİ

ÜCRETLİLERDE VERGİ İNDİRİMİ Gerçek ücretlerin vergilendirilmesinde, mükellefin kendisi, eşi ve çocukları ile ilgili eğitim, sağlık, gıda, giyim ve ikamet edilen konuta ait kira harcamalarının yıllık toplam tutarının; * 3.600 YTL’ye kadarının % 8’i, * 7.200 bin YTL’nin 3.600 YTL’si için %8’i, 3.600 YTL’si aşan kısmı için %6’sı, * 7.200 YTL’den fazlasının 7.200 YTL’si için %7, 7.200 YTL’yi...
  3. Ücretli Tarot Bakımı Yapılır..

Ücretli Tarot Bakımı Yapılır..

Sitemiz de ücretli her hangi bir hizmete karşıyız. Sizin önerdiğiniz ücretli hizmeti biz üyelerimize gönülden ve bir kuruş dahi almadan yapıyoruz. Yine de ilginiz için tşk ediyoruz. Konunuzun içeriğini sildim... Meleklermekani.com RüYaM
  4. Marmaray Bilet Fiyatları Açıklandı!

Marmaray Bilet Fiyatları Açıklandı!

marmaray bilet fiyatları, marmaray bileti, marmaray bileti kaç para Sevgili melekler, boğazın altından geçerek İstanbul trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak ve zaman kazandıracak olan Marmaray porjesinin bilet fiyatları belli oldu. 29 Ekim'e hizmete girecek olan Marmaray'la ilgili bilgileri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım açıkladı. Bakan Binali Yıldırım, AA...
  5. Marmaray Kimlere Ücretsiz Oldu?

Marmaray Kimlere Ücretsiz Oldu?

marmaray fiyatları, marmaray kimlere ücretsiz, marmaray ücretsiz mi Sevgili melekler, Asya'yı Avrupa'ya deniizn altından bağlayan Marmaray bundan böyle yüzde 40 ve üzerinde engelli olanlar ile 65 yaş üstü vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verecek. Bu uygulama Marmaray ve şehir içi banliyö trenlerinin tamamında geçerli olacak. İşte haberin detayları... AA muhabirin aldığı bilgiye...

Sayfayı Paylaş