gebe
  1. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Mars'ta Tren Yolu Bulundu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Sanfora tarafından paylaşıldı.

Kızıl Gezegen olarak bilinen Mars'ta üzerinde çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre sırlarıyla adından söz ettiren Mars'ta Tren Yolu bulundu. Tanınmış Amerikalı araştırmacı ve "sanal" arkeolog Joseph Skipper, Mars gezegeninden gelen fotoğraflarla ilgili yeni bir şaşırtıcı iddiada bulundu.

Skipper, fotoğraflardan birinde açık bir şekilde tren rayları, tren istasyonu ve rayların üzerinde taşıyıcı olabilecek bir obje görüntülendiğini söyledi.

Rus Pravda gazetesinin haberine göre, yüksek çözünürlüklü Google Mars uzay fotoğrafları üzerindeki çalışmalarıyla tanınan Skipper, tam bir taşıma sistemi keşfettiğini söylüyor.

Çoğunluk Skipper'ın iddialarını inandırıcı bulmasa da, fotoğraflarda görülen tren yoluna benzer çizgiler ve üzerindeki objenin neyden kaynaklandığı da açıklanamıyor.

Bu "raylar" kızıl gezegenin Gale kareterinden 900 kilometre kadar uzağında başlıyor ve kratere kadar uzanıyor. NASA, kraterin bulunduğu bölgeye bir keşif aracı göndermeyi planlıyor.

Skipper krater çevresinde yapılar bulunduğunu da belirtiyor, ancak araştırmacılar gezegene yeni bir keşifaracı gönderilmeden bu konunun açıklık kazanamayacağını düşünüyor.

İşte o fotoğraflar

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aaa ne kadar ilginçç bi çözülemedi bu marsın gizemi valla merakta öldüm hahaha su var dediler yaşam var dediler şimdide tren yolu çıktı yakında metroda çıkar hahaha
    paylaşım için teşekkürler sanforacım

3. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

öyle valla ablacım hahaha bende çok merak ediyorum ve ufolara ve orda ki hayata inanıyorum..rica ederim beğendiğsen sevindim :)

Mars'ta Tren Yolu Bulundu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LG ile Yolunuzu Bulun...

LG ile Yolunuzu Bulun...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tren yolu

Tren yolu

İşinizde daha dikkatli olmanız gerektiğinin işaretidir. Dikkatli olmadığınız takdirde birtakım düşmanlar yüzünden işinizi kaybedebilirsiniz
  3. Tren

Tren

Seyir halinde katar ( tern) görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek;...
  4. Rüzgar Yol Buldum şarkı sözü

Rüzgar Yol Buldum şarkı sözü

Rüzgar Yol Buldum şarkı sözü de ekleyin yaa lütfennnnnnnnn

Sayfayı Paylaş