gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Martı

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Rüyada martı gören kimse, uzun zamandır beklediği, mutluluk verecek haberi alacak demektir. Haber olarak yorumlanır.Rüyada marti görmek, zenginlik, göl, cömertlik, iyi bir kisi, bir rivayete göre, zengin ve güzel bir kadin diger bir rivayete göre de her ne suretle olursa olsun, hayir ve nimete delalet eder. Evine bir marti tutup getiren, zengin ve güzel bir kadinla, kadin ise bir erkekle evlenir. Birinin kendisine bir marti hediye ettigini gören, o kimseden hayir ve menfaate nail olur. Marti eti haram mala, tüyü ve diger parçalari az bir nimete isarettir. Bazilarina göre; rüyada marti görmek, daima bagirip çagiran, hiddetlenen, herkesi rahatsiz eden bir kisi olarak tabir edilir.

Martı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MaRtıLaR...

MaRtıLaR...

Bundan yüzyillar önce deniz aşırı, çok güzel bir ülke varmış. Tabi her masalda oldugu gibi bu masalda da o ülkenin bir kralı ve tabii ki bir de prensesi varmis. Prenses dünyalar güzeli bir kızmış. Kral ona bakılmasını yasaklamış, her gün dolaşmak için saray muhafızları ile sarayın dışına çıkacağı ilan edildiginde halk eğilir ve gözlerini kapatır, ya da evlerine kaçışırmış. Onu görmenin...
  2. hırsız martı

hırsız martı

hırsiz martııııııııııııııııııııı
  3. Max Mara 2010

Max Mara 2010

2010 yılında MaxMara markası tasarımlarını kolay giyilebilir ve en önemlisi sıradışı parçaların yer aldığı şık kombinlerden oluşturmuş. Kalem etekler, pantolon-ceket kombinler, trençkotlar, günlük giyim rahatlığı MaxMara 2010 ilkbahar/yaz modelleriyle sizlerle... Benim favorim bu model renk, kesim,kumaş ve en önemlisi tasarım uymu mükenmel ...
  4. Marine Edilmiş Tavuk

Marine Edilmiş Tavuk

marine edilmiş tavuk tarifi tavuk nasıl marine edilir. daha önce hep marketten aldığım tavuk soslarından kullanıyordum.iyi güzelde sonra düşündüm ki bunu ben niye yapmıyorum.nasıl yapıcağımı bilmeden işe başlasamda tadı çok lezzetli ve yumuşacık oldu.yanına bol salata patates kızartması ve domates kızartması pilav eşlik etti. şimdi tavuğumuzu nasıl marine ettiğimize gelelim...

Sayfayı Paylaş