gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Martin Margiela'nın en yüzsüz defilesi

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Martin Margiela'nın en yüzsüz defilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Yüzsüz Yürek

Kenan Doğulu - Yüzsüz Yürek

Kalmışım kendi kendime ben harabe Aklım başıma geldi bir daha tövbe En çok üzüldüğüm konu gözünden düştüm Sana rezil olmak inan bitirdi beni Görmezlikten gelince çok üzdün beni Yabancı bir adam hissettim kendimi Sanki o ben değildim seninle ağlayan, Seninle sevişip aşka doyan Bazen şeytan diyor ki git yanaş şuna Anlat içinden geçenleri Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına Ama nerde bende o...
  2. Dünyanın En Pahalı Arabası Aston Martin One-77

Dünyanın En Pahalı Arabası Aston Martin One-77

dünyanın en pahalı arabası 2011 dünyanın en pahalı arabası Dünya ekonomik krizle çalkalanırken dünyanın en pahalı arabası, 1,2 milyon sterlin değerindeki Aston Martin One-77 için 100 kişinin sıraya gidiği bildirildi. 320 kilometre hıza ulaşabilen bu muhteşem araba, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen "Paris Motor Show" da tanıtıldı. Yalnızca 77 adet...
  3. Doğa defilesi

Doğa defilesi

Hayatta daha nelerde göreceğiz hanımlar.Organik kıyafetlerde çıktı gerçi belkide daha öncedende vardıda ben yeni yeni görüyorum.Şaheser bunlar yahu.Benim gibi görmeyenler buyrun bakın görün duymadım görmedim demeyin :)
  4. Marchesa Bahar -Yaz 2013 Defilesi En Şık Abiyeler

Marchesa Bahar -Yaz 2013 Defilesi En Şık Abiyeler

2013 en şık abiyeler 2013 en güzel abiye modelleri Modayı yakından takip eden biri olarak marchesa nın 2013 koleksiyonunu beğendiğimi söyleyebilirim.Aşırı hint akımının hakim olduğu koleksiyon her bayanın zevkine hitap etmeyebilir.Sizler için koleksiyondan bir kaç model seçtik umarım beğenirsiniz.Bu arada marchesa kırmızı halıda en çok tercih edilen beş markadan birisi...
  5. 1 Mart 2014 Yılın En Şanslı Günü!

1 Mart 2014 Yılın En Şanslı Günü!

1 mart 2014, yılın en şanslı günü, 1 mart burç yorumları Sevgili melekler, kuantumla uğraşanların ve astrologların iddiasına göre bu yılın en şanslı günü 1 Mart 2014! Bu şansı en iyi şekilde kullanılması gerektiğinizi söyleyen Kuantum araştırmacısı Nilda Ferhan Efeçınar'ın, internethaberdeki köşesinde yazdıklarını aynen buraan paylaşıyoruz... Yılın En Şanslı Günlerinden Biri “ 1...

Sayfayı Paylaş