gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

marullll cokkk önemliiiii.....

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

uykusuzluk mu cekiyosunuz?stresli misiniz?tansiyon mu var?sinirli ve agrasif misiniz işte cözümüü.......ne miiii.......marull :D:D...buyrun marulunn faydaları.....boll boll marul tükenin....

marul
    kalsiyum minerali ile A ve C vitaminleri acısından zengin bir sebzedir. ayrıca marulda B,D,E vitaminleri ve demir,sodyum, bakır,iyot,fosfor ve cinko mineralleri bulunur....

marulun faydaları

sinirleri yatıştırır tansiyonmu düşürür sakinleştirici etkisiyle uykusuzluk cekenler için faydalıdır aybaşı halini düzenler ve agrısını hafifletir iştah acar ve sindirimi kolaylaştırır idrar sökücüdür kabızlıgı giderir dalak ve akciger yetmezliği ile sarılıga karşı etkilidir basur şikayetlerini azaltır gögsü yumşatır ve öksürüğü keser balgamı söker aşırı cinsel isteğini azaltır kemik erimesi ve romatizmada faydalıdır cildi güzelleştirir ve güçlendirir​

Son düzenleme: 30 Ocak 2011
marullll cokkk önemliiiii..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en cokkk begendınız sanatcı olup oyunculaga gecen unlu

en cokkk begendınız sanatcı olup oyunculaga gecen unlu

:Dancing_furious::Dancing_furious:kutsııııııııı:Dancing_furious::Dancing_furious:hımmmm valal bıde sey var gokhan tepeeeee
  2. cokkk uzaklardan merhaba

cokkk uzaklardan merhaba

slm ben dilek 22 yasindayim avusturyada yasiyorum tesadufen karsilastim burayla cok icten geldi bilmyiorum gerci bisey okuyamadim ama biseyler cekti beni buraya tekrar herkese slmm kucak dolusu:melek:
  3. adınızın bas harfi cokkk önemli`ymiş

adınızın bas harfi cokkk önemli`ymiş

A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz. B Harfi: Duygusallık ve romantizm özelliğiniz. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz kuvvetli. C Harfi: Bencilsiniz. :-):-):-):-)i sevmenize rağmen uzun süre :-):-):-):-) olmadan yaşayabilirsiniz. Ç Harfi: Çok gururlusunuz. :-):-):-):-)e olan düşkünlüğünüz size pahalıya patlayabilir. D Harfi:...
  4. cokkk güzel doga resimleri

cokkk güzel doga resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. cokkk özledim.....

cokkk özledim.....

özlüyorum seni özlemin büyüdükçe büyüyor içimde Seni Özlemeyi En Çok Ben Bilirim Hiç Yakınmadım Seni Özlemekten Üstelik Sana Kavuşamama İhtimali İşlenmemiş Soğuk Bir Taş Gibi Yanımda Dikilip Dururken Sana Dokunamamak Yüreğimi Böylesine Acıtırken Yinede Bil Ey Yar Bil Ki Ben Yüreğimi Kanatan Bu Acıya İnat Dokunmadan Tenine Saatlerce Sevişebilirim Seninle Sensiz Kalmayı Kaldıramıyor Yüreğim...

Sayfayı Paylaş