gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

maş Fasulyesi Salatası

Konu, 'Salatalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

maş fasulyesi maş fasulyesi salatası salatası fasulye Maş fasulyesini duydunuz mu bilmiyorum kızlar ama harika salatası ve çorbası oluyor. Bu başlıkta salatasını ve filizlendirmesini anlatayım çorbalar kısmında da çorba tarifini vereyim. Malzemelerin miktarlarını yazmıyorum göz kararı yapabilirsiniz sonuçta salata.
    Maş Fasulyesi
    Mısır
    Domates
    Taze soğan
    Sirke (limon suyu)
    Salatalık
    Biber
    Maydanoz

Bu liste isteğe göre arttırılabilir yada malzeme çıkartılabilir.
    Maş fasulyesi salatası yaparken önemli olan maş fasulyelerinin haşlanmasıdır. Yıkayıp ayıkladığınız fasulyeleri bir tencerede kaynatmaya başlayın, ara ara kontrol edin serliğini yoksa püre haline gelebilir. Haşladığımız maş fasulyelerini soğuduktan sonra yukarıdaki liste ile karıştırıp servis yapabiliyorsunuz. Sizlere kendi yaptığım salatanın resmini göstereyim. Bu arada maş fasulyesi nerden buluruz derseniz

maş Fasulyesi Salatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çerkez Fasulyesi

Çerkez Fasulyesi

Malzemesi: 500 g ince doğranmış haşlanmış taze fasulye, 2 yemek kaşığı yoğurt, 1 yemek kaşığı mayonez, 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı, 1 kahve kaşığı tuz, 1 kahve kaşığı karabiber, 2 yemek kaşığı ceviz içi Hazırlanışı: Önce haşlanmış fasulyeleri süzdürün. Zeytinyağı, tuz ve karabiberi ekleyip karıştırın. Ayrı bir kabın içinde yoğurt ve maydanozu çırpın. Fasulyeleri servis tabağına alın....
  2. Çalı fasulyesi

Çalı fasulyesi

Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim göreceginize isarettir. Çali fasulyesini yedigini gören islerinde basarili olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim görecegini isarettir. ÇALISMAK
  3. Maşa

Maşa

Hizmetçiye, insana gerek olduğunda yardım eden dost ve yakına, Maşa ile ateşten bir şey çıkarmak devletten mal ve paraya yahut bir göreve getirilmeye delalet eder.Rüyada maşa, sevdigi bir kimseye kavuşacağına, iyi haberlere işarettir. Rüyada maşa görmek sevdiği bir kimseye kavuşacağına, güzel haberler alacağına yorumlanır. Kişinin işlerini kolaylıkla halledeceğini ve yardım göreceğini anlatır.
  4. Soya Fasulyesi

Soya Fasulyesi

Soya Fasülyesi: (Sojabohne (f), Fr. Soja (m), Ing. Soybean, soya-bean) 1-1,5 m boyunda, kismen sarilici, dallanmis, bir yillik, Çin ve Japonya’da genis ölçüde zirâati yapilan, besin degeri bakimindan hayli önemi olan bir bitki. Bitkinin yapraklari üç yaprakçikli, yaprakçiklar oval sekilli ve sivri uçludur. Çiçekler sarimsi veya menekse renklidir. Meyveleri biraz kivrik, tüylü ve...
  5. EceLiNin  fasulyesi=)

EceLiNin fasulyesi=)

genelde herkesin bildiği gibi iki evlada sahibim Allah bağışlarsa tabiki...aslında anılarım çok arada canım sıkıldıkça yine açarım:D ilk oğlumdan başlamak istiyorum sizlere.Batuhan utku.benim ilk göz ağrım canım kanım herşeyim annesinin okyanus gözlüsüdür o.ilkler herzaman farklıdır ya ...aslında evlatlar anne ve baba için yerleri hep aynıdır ama o ilk heyecan bambaşkaydı benim için çünkü ilk...

Sayfayı Paylaş