gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Maşa (ateş tutmak için)

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Rüyada masa, hükümetle halk arasinda idarecilik ve devletin emirlerini bildiren kisi ile tabir olunur. Bazilarina göre; rüyada masa görmek, büyük bir kimseden yardim görecegine delalet eder. Masa ile atesi karistirmak, islerinin düzene girmesi için bazi yerlere basvurduguna isarettir. Masa ile oynarken elinin yandigini görmek, bazi kimselerden zarar görecegine delildir.

Maşa (ateş tutmak için) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocanızı evde tutmak için dua

Kocanızı evde tutmak için dua

Kocalar için yapılası yedi dua 1. Allah'ım, biliyorum ki Sen rahmetinle İbrahim'in [as] tenini ateşe yaktırmadın. Ben de İbrahim [as] gibi Sana teslim olmaya niyetlenmiş bir kulunum.Besbelli ki nefsimin Nemrutluğu ile İbrahim [as] kadar başa çıkabilmiş değilim, görünen o ki kolayca başa çıkamayacağım. Nefsim, içimde sık sık inatçılığın ateşini körüklüyor, kalbimi kıskançlığın alevlerine...
  2. Maşa

Maşa

Hizmetçiye, insana gerek olduğunda yardım eden dost ve yakına, Maşa ile ateşten bir şey çıkarmak devletten mal ve paraya yahut bir göreve getirilmeye delalet eder.Rüyada maşa, sevdigi bir kimseye kavuşacağına, iyi haberlere işarettir. Rüyada maşa görmek sevdiği bir kimseye kavuşacağına, güzel haberler alacağına yorumlanır. Kişinin işlerini kolaylıkla halledeceğini ve yardım göreceğini anlatır.
  3. Maşa için yardımm

Maşa için yardımm

Kızlar merhaba. Kendi maşam 19 mm olduğu için ve yetmedğinden dolayı yeni bi maşa arayışındayımm. Saçlarım kalçalarımın altında ve gürler. Aslında 25 mm düşünüyorum ama oda 19luk gibi düğün saçı olur mu diyede tereddütteyim gidip denemeye vaktim yok bu aralar netten bakabildiğim kadarıyla ancak. 32 mmlik yada 25 mmlik düşünüyorum 32mmlikte çabuk düşer mi diye düşnyorum boşuna almış olmayayım...
  4. Şeytanı Uzak Tutmak İçin Hangi Duayı Okumalı?

Şeytanı Uzak Tutmak İçin Hangi Duayı Okumalı?

şeytanı uzak tutmak için dua, şeytanı uzaklaştırmak için dua, vesvese için okunacak dua Yüce yaradan Allah'ın lanetlediği şeytan kullar ile uğraşarak onlara vesvese verir ve onları olumsuz olaylar içine koyar. Şeytanı kendimizden uzak tutmak ve vesveseye düşmemek için okunması gereken dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. bu duayı okuyan kimsenin yanına katiyyen şeytan yaklaşamaz...

Sayfayı Paylaş