gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Masa Lamßası

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Masa Lamßası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  2. Eylem_ Masum Masum

Eylem_ Masum Masum

Masum masum seyredip kırık kalpleri Yalanın yaptığı kötü şeyleri Duyduğum aldatan sahte gülüşler Sevgi dolu dünyadan beni koparan Korudum ben kendimi (kalbim durdu) Korudum ben kalbimi (uoh uoh...) Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel hazırım seni sevmeyi Gel gel canım hadi gel gel...
  3. masum varsayımlar

masum varsayımlar

Annemi ziyaretçiler dizisinden biri zannederdim. uzaydan gelen bi visitors annemi öldürmüş ve yerine geçmiş diye suratından maskesini çıkarmaya çalışıp annemin suratını yolardım. Zeki Müren'i zekim üren sanırdım..ne demekse.... Pırasayı soğanın abisi sanırdım Andımızın 'yurdumu milletimi özümden çok sevmektir' bölümünü üzümden çok sevmektir sanırdım, kafa patlatırdım işin mantığına...
  4. masum hayaletler

masum hayaletler

Gece 12'den sonra ortaya çıkması muhtemel olan bilinmeyen varlıklar çocukların terminolojisinde 'Hayalet' olarak adlandırılır. Ebeveynler olarak her ne kadar böyle bir varlığın olmadığını söylese bile onları ikna etmek hayli zordur. İşte ebeveynleri kızdıracak, çocukları haklı çıkartacak 'Hayalet' illüzyon resimleri. Keşke hayal ettiğimiz hayaletler böyke sirin olsa...

Sayfayı Paylaş