gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

deri örtüler runner masa örtüsü deri sehpa örtüleri ranır modelleri ranır modelleri Masa Örtüsü aksesuarları şık bir masanın vazgeçilmezleridir. Aşağıdaki şekilde sıralanırlar.
    • Masa Kapağı: Masa Kenarında 33 santim sarkan Masa Örtüsünün üstüne genelde 15 santim sarkıtılarak zıt bir renk kullanılarak konulur. Evler için gerekli olmayıp restaurantlar için vazgeçilmezdirler.
    • Runner: Masa Kapağının yerine kullanılabilir. Pek fazla fonksiyonel olmayıp daha çok şıklık ve mekanın konseptine uygunluk açısından tercih edilirler. 40 ve 50 santim genişlikte uygulanırlar. Uçları üçgen veya düz bir şekilde bitirilir. Dezavantajları masaya dökülen yemeklerin hem masa örtüsüne hemde runner'a bulaşması neticesinde iki tane yıkama işi çıkarmalarıdır. Kumaşın dışında suni deri modellerde kullanılabilir.
    • Peçete: Masanın vazgeçilmez süsüdür. Değişik katlama şekilleri ile ortamınıza has bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ağız kurulama için tercih edilmeyip genelde dizlere serilerek dökülen yemeklerden giysileri korumak için kullanılırlar

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar
    çok sevdğim aksesuardı fakat masalar artık değişip modern olunca hoş olmuyo pek kullanımı amerikan servislerine kaldık kısacası

Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taç Masa Örtüleri

Taç Masa Örtüleri

yemek örtüleri taç masa örtüsü modelleri taç masa örtüsü örtüleri yemek masası
  2. Şık masa örtüleri

Şık masa örtüleri

şık masa örtüleri şık masa örtüsü modelleri masalar taç yemek masası örtüleri yemek masası Yemek masalarımızın tamamlayıcısı olan masa örtüleri ne kadar göze hitap ederse yemeklerimiz o derece lezzetli görünür.İşte size bir kaç masa örtüsü örneği:)
  3. Masa Örtülerindeki Lekelere Son!

Masa Örtülerindeki Lekelere Son!

Misafirlerinizi ağırladığınız sofrada en önemli şey masa örtüsüdür. Temiz ve lekesiz örtülerde servis yapmak her titiz kadının dikkat ettiği şeydir. Nasıl korumalı, lekeleri nasıl çıkarmalısınız? İşte püf noktaları.. Kolalayın Pamuklu keten masa örtülerinizi kolalayarak onların bakımlı ve kırışıksız kalmasını sağlayın. Sprey kolayı tercih ediyorsanız, bu uygulamayı ütüleme esnasında yapın....
  4. çılgın masa örtüleri

çılgın masa örtüleri

ilk defa böyle masa örtüleri gördüm ilginç tasarımları sizinle paylaşmak isteedim :abo:
  5. Rengarenk masa örtüleri

Rengarenk masa örtüleri

Masa örtüsü modelleri Plastik mutfak masası örtüleri Mutfak masanızda kullanmak için örtü bakıyorsanız bu renkli masa örtüleri renkli mutfak dekorasyonu ile uyumlu olacaktır. Mutfağınıza uygun renkte örtüyü seçerek mutfağınızda uyumu yakalayın.

Sayfayı Paylaş