gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Masa takvimi yapalım meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Takvim yapımı el yapımı masa takvimi
    Takvim yapımı örneklerinden biri daha karşınızda meleklerim. Ben bu yöntemi çok beğendim. Okulda yazı yazdığımız kara tahtalardan masa takvimi yapımı çok kolay. İktiyacımız olan kara tahta parçaları ve tebeşir. Gerisi bizim hayal gücümüze kalmış.

2. Nehir KULAKSIZ

Nehir KULAKSIZ Forum Okuru

Bence masa takvimini hazır olanlar gibi yapmalısınız.Bunu için biraz çapraz tahta kağıt makas kalem yapıştırıcı gerekir.

Masa takvimi yapalım meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masum melekler

masum melekler

bebek melek dövmeleri masum melek resimleri masum dövmeleri çocuk dövmesi dövmeler
  2. Hadi gün yapalım melekler..

Hadi gün yapalım melekler..

kola kola resimleri resmi buz gibi soğuk Çok güzel bi fikrim war kızlar.Umarım sizde beğenirsiniz.Gün yapalım örneğin bugün gün bende olsun herkez bi tabak bişeyler getirsin yani resmini koysun :DResmin altınada o resime uygun uyduruk bi tarif yazsın...bunun adı Kakaolu çikolatalı kuru fasulye..hahaha Tarifimiz:Biraz fasulyeyi haşlıyoruz iyce böyle ezik büzük olana kadar.Sonra buzlukta...
  3. KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

kpss yerleştirme takvimi 2012 kpss yerleştirme kpss yerleştirmeleri Sevgili melekler, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmelerine ilişkin takvim Bakan Faruk Çelik tarafından açıklandı. Ayrıntılar şöyle; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmesi için Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından kamu kurum ve kuruluşlarından yerleştirme...
  4. Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

kitap ayracı yapımı kitap ayracı nasıl yapılır Sevgili melekler, kitap okumayı seviyor ve kitaplarınıza değer veriyorsanız, okurken kaldığınız yeri kolay bulmak için sayfasını kıvırmaya gönlünüz razı olmaz. Yeni aldığınız kitaplarla verilen ayraçlar da diğer kitaplara yetişmeyeceğinden kitabın arasına kağıt koyarsınız ve bu da pek hoş görünmez. Bu sayfamızda sizlere kitap ayracı yapımı...
  5. 2013 Yılı Akademik Takvim Bilgileri Burada Melekler

2013 Yılı Akademik Takvim Bilgileri Burada Melekler

2013 Yılı Öğretim Yılı Akademik Takvim 2012-2013 Yılı Akademik Takvim 2012-2013 Yılı Akademik Takvim nasıl olacak, önemli tarihler nelerdir öğrenmek isteyenler için işte 2013 Yılı Öğretim Yılı Akademik Takvim bilgileri.... 2012-2013 eğitim ve öğretim yılının 17 Eylül 2012 Pazartesi günü başlayacak. Okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin eğitim ve öğretime hazırlanması...

Sayfayı Paylaş