gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Masa

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir şekilde şansınız açılacak. İş, güç, gelir, para, mal olarak yorumlanır. Yeni bir işi veya toplu parayı da simgeler.Rüyada üzeri bolu masa zenginlige, bos masa fakirlige isarettir. Rüyada masa görmek, çalisma ve gayret göstermeye de isarettir.Yakında hiç ummadığınız bir şekilde şansınız açılacak.Rüyada boş masa görmek; geçici bir süre para sıkıntısı çekeceğinize, içi yemeklerle dolu tabakların bulunduğu masa görmek; zenginliğe, mutluluğa ve huzura işarettir.

Masa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem_ Masum Masum

Eylem_ Masum Masum

Masum masum seyredip kırık kalpleri Yalanın yaptığı kötü şeyleri Duyduğum aldatan sahte gülüşler Sevgi dolu dünyadan beni koparan Korudum ben kendimi (kalbim durdu) Korudum ben kalbimi (uoh uoh...) Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel hazırım seni sevmeyi Gel gel canım hadi gel gel...
  2. Sihirli Masa

Sihirli Masa

sihirli masa Dekorasyonda ufak detaylara önem verenlerin ilgisini çekebilecek bir ürün: Sihirli masa. 3 mm akrilikten tamamen el yapımı olarak üretilen bu masanın ayakları yok masa örtüsü görünümündeki dört ayağın üzerinde duruyor. Her biri kendine özgü formda olan masalar 5 farklı renkte üretilmiş. 25 kg ağırlığa dayanıklı olduğu söylenen sihirli masanın fiyatı 175 Euro civarında...
  3. masum hayaletler

masum hayaletler

Gece 12'den sonra ortaya çıkması muhtemel olan bilinmeyen varlıklar çocukların terminolojisinde 'Hayalet' olarak adlandırılır. Ebeveynler olarak her ne kadar böyle bir varlığın olmadığını söylese bile onları ikna etmek hayli zordur. İşte ebeveynleri kızdıracak, çocukları haklı çıkartacak 'Hayalet' illüzyon resimleri. Keşke hayal ettiğimiz hayaletler böyke sirin olsa...
  4. Dekoratif Masa

Dekoratif Masa

Dekoratif Masa modelleri paylaşmanızı rica ediyor ve mümkünse bu masaların yeni modeller olmasınıda istiyorum kızlar.

Sayfayı Paylaş